Her yere uygun giysilerinizin olmasını mı istiyorsunuz? Ya da elinizi attığınızda mutlaka işe yarar bir şeyler bulmayı umuyorsunuz… O zaman size ufak bir alışveriş listesi verebilriz…


trans - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça
juliawhitegom - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça

Klasik beyaz erkek gömleği
Gardırop demirbaşlarının en başında klasik beyaz gömlek geliyor. Erkeklerin kadında en şeksi buldukları şeyin beyaz erkek gömleği olduğunu biliyor musunuz? işte bu basit gibi görünen 'klaşik'le kadınlar çok seksi oluyor. Neyin üzerine giyerseniz giyin, ister jean olsun ister etek, beyaz gömleğin cazibesi tartışılmaz. Audrey Hepburn, Sharon Stone ve Julia Roberts beyaz gömlekten vazgeçemeyen ünlü isimlerden sadece birkaçı.

Kaşmir triko
İster hırka olsun, ister V ya da bisiklet yaka bir triko fark etmez... Ama kaşmir bir triko gardıroplarda olması gereken parçalardan biri. Elbise üzerine giyebilir, atlet bluz ve jean'le tamamlayabilir; kıyafetinize şık bir hava katabilirsiniz. Dar kaşmir hırkanızı bluz olarak giyip Marilyn Monroe'nun seksiliğini yakalayın.

jesscoat - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça


Trençkot
Bahar aylarının vazgeçilmezi olan klasik trençler zamansız parçalardan. Her yere her zaman giyebileceğiniz klasik bir trenckot gardırobunuzda mutlaka olmalı. Partiye, işe fark etmez; her şeyin üzerine giyebilirsini.

blakejean - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça


Jean
Yves Saint Lauren, jean'i keşfetmediği için hayıflanıp dururmuş. Haksız da sayılmaz, her moda tasarımcısının koleksiyonunda yer verdiği ve gardıropların vazgeçilmezi olan jean pantolonlar hem pratik, hem seksi hem de rahat. Yüksek ökçelerle tamamlayın, en seksi siz olun. Bana kalırsa gardırobunuzda bir değil birden fazla jean'iniz olsun.

marcinsaati - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça


Erkek saati
Kadının hoş aksesuarlarından birisi de büyük boy erkek saati. Her zaman moda olan bu klasikler belki de erkeğinizden ödünç almanız gereken parçalardan. Çelik bir erkek saatine yatırım yapın, pişman olmayacaksınız. .

pierreharrddyy - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça
Tasarım çanta
CHANEL 2.55, Hermes Birkin ya da Prada'nın saten el çantası... Her kadının hayali olan tasarım bir çanta gardıropların demirbaşlarından. Büyük, küçük fark etmez ama mutlaka her gün kullanım için olmasa bile tasarım çantanız olmalı. Bütçenize göre bir çantanın peşine düşün, indirimler bu t tür çantaları almak için en güzel fırsat. Ama sakın “çakma” çanta kullanmayın.

babeet - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça

Babet ayakkabılar
Evet, belki de her yere benim gibi topuklu ayakkabı giyen birisiniz! Ama inanın her kadının gardırobunda düz babetleri olmalı. Victoria Beckham yerine Audrey Hepburn ya da Brigitte Bardot'u örnek almak lazım. Onların düz babetler içinde ne kadar seksi olduklarını hatırlamıyor musunuz? Çabasız, ağrısız şıklık için...

diamondringg - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça

Pırlanta
Elizabeth Taylor'ın dediği gibi, "Büyük kızların büyük pırlantaları olmalı." Yaşımız ilerledikçe pırlantalara merakımız da artıyor. Hiç aksesuar takmasanız da pırlanta bir yüzük, küpe ya da kolye zamansız ve her zaman her yere kullanacağınız takılardan. Eğer erkeğiniz size almıyorsa, tek taşınızı kendiniz alın!

highheels - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça


Yüksek ökçeler
Sex and the City dizisinde Carrie Bradshaw, Manolo'ları, Louboutin'leri ve Jimmy Choo'larıyla çok mutlu mesut yaşadı. Üzerinde yürümeyi mutlaka öğrenin, çünkü düz babetlerle de hayat geçmez! Yürümeyi öğrendikten sonra da seçim sizin; kırmızı davetkar tabanlarıyla Christian Louboutin mi istersiniz, klasik ama zamansız Manolo Blahnik mi yoksa seksi Jimmy Choo'lar mı?


meganlittleblack - Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça

Küçük siyah elbise
Klasik siyah elbise kesinlikle 'şart' olan parçalardan, iş davetine, özel bir geceye rahatlıkla giyebileceğiniz zamansız bu parçaya yatırım yapmaya değer. Aksesuarlarla da farklılaştırabileceğiniz küçük siyah elbiseyi her zaman rahatlıkla giyebilirsiniz.