woman with pearl earrings and necklace - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi
Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi...
kadınların görünümünü daha çekici kılabilirvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi şıklığına şıklık katabilir. Fakatvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi küpe seçiminin de püf noktaları vardır. Yüz şeklinevirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi giyilen kıyafetevirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi saç modeline kadar birçok ayrıntıya dikkat etmek gerekir. Bu noktadavirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi size biraz yardım etmek de bizim görevimiz

Yüz şeklinize göre küpe seçmenin püf noktaları :

salma hayek round face - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi

Yuvarlak Yüz :

Yuvarlak bir yüz şekline sahipsenizvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi seçiminiz uzunvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi ince ve köşeli küpeler olmalı. Bu tarz küpeler yüzünüzü biraz uzun ve köşeli gösterecektir. “Sallantılı küpe” olarak da bilinen uzun küpelerin oval biçiminde olanlarını tercih edebilirsiniz. Kare ve dikdörtgen olanları da köşeli küpe olarak takabilecekleriniz arasında. Halka küpelerdenvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi kısa ve kalın olan küpe çeşitlerinden uzak durun.

megan fox oval face - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi

Oval Yüz :

Bu klasik yüz şeklivirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi neredeyse her tarzda küpe ile güzel görünebilir. Farklı şekillerde küpeleri deneyerekvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi hangilerinin daha çok yakıştığına dikkat ederek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Damla şeklinde yumuşak hatlı küpeleri tercih edebilirsiniz. Sarmal uzun küpeler de size yakışacaktır. İncivirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi pırlanta veya değerli taşlardan oluşan tek taş küpelervirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi kısa saç modeli ile kullanıldığında daha çekici bir görünüm verir. Bunun yanısıravirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi aşırı uzun ve ince küpelerden kaçının.

jennifer aniston heart shaped face - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi

Kalp Biçiminde Yüz :

Alt kısmına doğru genişleyen damla şeklinde küpelervirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi avize biçimindekiler ve üçgen küpeler tercihleriniz arasında olmalı. Oval ve çember küpelerin yanısıravirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi piramit şeklindeki küpeler de size yakışacaktır. Çok kısa küpelerden uzak durun.

angelinasguare - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi

Kare Yüz :

Yuvarlak küpeler sizin için en iyi seçim olacaktır. Çünküvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi yüzünüzün hatlarını yumuşatmaya yardımcı olur. Kaba köşeli ve kare biçimindeki küpelerden uzak durun. Halkavirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi kıvrımlıvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi uzunvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi sallantılı damla şeklinde ve çok katlı uzun küpeler seçebileceğiniz küpe kategorisine dahildir. Ve bunlar kare şeklindeki bir yüze biraz uzun bir görünüm sağlayabilir.

sarah jessica parker earrings - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi

Uzun veya İnce Yüz :

Üç boyutlu küpelervirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi yüzünüze dolgun bir görünüm verebilir. Bu yüz şeklini dolgnlaştırmak için yuvarlakvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi üçgen ve kare küpeler tercih edilebilir. Uzun ve abartılı küpelerden kaçının.

victoria beckham mtv awards - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi

Üçgen Yüz :

Eğer üçgen bir yüze sahipsenizvirgul - Yüz Şeklinize Göre Küpe Seçimi keskin yüz hatlarınızı yumuşatacak tarzda küpeler seçmelisiniz. Geniş oval ya da küçük dairesel küpeler size göre.