Fular Modasıyla Yenilenin!


Kadınların ve erkeklerin ortak aksesuarlarından fuar son iki sezondur en parlak dönemini yaşıyor. Her yaş grubunun tarzına eklediği fularları doğru kullanmak ve kıyafetinizi yenilemek için ipuçları.
Fular Modasıyla Yenilenin!
8324528690E55CF125B45769404985 - Fular Modasıyla Yenilenin!

Çeşitli renklerde ve modellerdeki fularlar sayesinde defalarca giydiğiniz kıyafeti yeni gibi gösterebilir, trendi olmak için çok fazla para harcamak gerekmediğini yaşayarak tecrübe edebilirsiniz.
Her yeni kıyafette olduğu gibi fular alırken de nelerle birlikte kullanabileceğinize karar verin. Dolabınızda hangi renk tonu daha baskınsa o tonla uyum sağlayabilecek fularlar satın alın. Mavi giymeyi seviyorsanız yeşil, beyaz, açık sarı, pudra, mavinin tonları gibi renkleri tercih edebilirsiniz.
Fuların kumaşı ve desenleri de rengi kadar önemlidir. Elinize aldığınızda fular aşağı doğru akıyorsa doğru seçim yapmışsınızdır. Eğer desenler dağılmadan kâğıt gibi sert duruyorsa o fulara şekil vermeniz mümkün değildir. Fuların her iki yüzündeki desenlerin de birbiriyle aynı olup olmadığını kontrol edin. Boynunuza sardığınızda fuların her iki yüzünün de görüneceğini unutmayın.
Spor bir tarzınız varsa rengârenk ve desenli fularları tercih edebilirsiniz. Klasik tarzda giyinmeyi seviyorsanız fularınız tek renk ve klasik modelde olmalı.
Yeni sezonda kovboy tarzı fular bağlama modeli çok moda. Uzun keten gömleklerinizin üzerine bu tarz fular takarak trendi olabilirsiniz. Keten gömleklerin yakasını kontrol etmek bazen zor olabilir. Fular sayesinde istediğiniz gibi durmayan yakayı kamufle edebilirsiniz. Şık broşlar ya da saç tokalarıyla fularınızın ucunu sabitleyebilirsiniz.
Fuları sadece boynunuzda değil belinizde, bileğinizde, çantanızın askısında kullanabilirsiniz. Beliniz istediğiniz incelikte değilse büyük desenli fuları belinizde kullanmamaya dikkat edin. Aksi takdirde büyük desenler belinizi daha kalın gösterecektir.
Elbisenizle uyumu renkte küçük bir fuları bileğinizle sararak hoş bir hava yaratmanız mümkündür. Çantanızın sapına saracağınız fular farklı ve özgün bir tarz yaratmanıza yardımcı olur.
Saçınızda fular kullanmayı seviyorsanız makyajınızı özenli yapın. Özellikle kapatıcı kullandığınızda eşit olarak dağıtmaya ve pürüzsüz görünmesine dikkat edin. Fular, yüzünüzdeki tüm güzellikleri ve makyaj hatalarını ön plana çıkarır.
Kıyafetinizde fular kullandıktan sonra boy aynasının karşısına geçip kendinize bakın. Gerçekten yeni mi görünüyor yoksa demode mi? Kendinizi iyi tanıdığınız için buna kolayca karar verebilirsiniz.