Memenin doku sıkılığındaki azalma ve sarkma problemini en az ameliyat iziyle ve daha kalıcı olarak çözen bir yöntem geliştirildi. Üstelik memeyi kendi dokusuyla asarak doğal bir sütyen etkisi sağlıyor.


trans - "Doğal sutyen estetiği"yle göğüslerinizi dikleştirin..
MEME DOKUSUNA DOĞAL SÜTYEN!

Memenin doku sıkılığındaki azalma ve sarkma problemini en az ameliyat iziyle ve daha kalıcı olarak çözen bir yöntem geliştirildi.

Kadınların estetik yöntemlere ilgisi her geçen gün artıyor. Cerrahide yöntemler de her geçen gün çoğalıyor, gelişiyor. Kadınların en çok başvurduğu estetik operasyonlardan biri olan meme estetiğinde "Memeyi Kendi Dokusuyla Asma" yöntemi de en yeni ve en doğal yöntemlerden biri.

meme1 son - "Doğal sutyen estetiği"yle göğüslerinizi dikleştirin..


Estetiğe olan ilgi her geçen gün artıyor. Kadınların yanı sıra erkeklerin de rağbet ettiği operasyonlarda son gelişme meme estetiğinden geldi.

"Memeyi Kendi Dokusuyla Asma" yöntemi, memenin doku sıkılığındaki azalma ve sarkma problemini minimal izle ve daha kalıcı olarak çözen bir yöntem olarak geliştirildi.

Yeni yöntem ile meme estetiği minimum iz ve daha kalıcı olarak gerçekleştiriliyor. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdem Tezel tarafından geliştirilen yöntem, dünyanın en prestijli hakemli dergilerinden Journal of Plastic, Reconstructive & Aesthetic Surgery dergisinde yayınlandı.

"Memeyi Kendi Dokusuyla Asma" yöntemiyle, memenin özellikle koltuk altına doğru yayılan kısmından yararlanılarak, meme dokusu hem yukarıya hem de içe doğru itiliyor; kendi üzerine katlanarak sıkılaştırılıyor ve dikleştiriliyor.

meme son2 - "Doğal sutyen estetiği"yle göğüslerinizi dikleştirin..


Memeyi dik tutan kendi dokusu olduğundan ve memenin ağırlığını taşıyan kısım derinin altında kaldığından çok daha az iz kalıyor. Bu yöntemle elde edilen sonuç önceki yöntemlere göre çok daha kalıcı oluyor.

Özellikle yatar pozisyondayken memenin yanlara, koltuk altına doğru yayılması ve ayrık gözükmesi sorununa çok etkili bir çözüm getiriyor. Bu yöntemle meme, gerektiğinde küçültülebiliyor da.

“Memeyi Kendi Dokusuyla Asma” yöntemiyle gerek genç hastalarda memenin yapısal doku gevşekliği, gerekse ilerleyen yaşlarda zamanın ve/veya emzirmenin etkisiyle karşılaşılan gevşeklik ve sarkma sorunları çözülebiliyor.

Doğal bir sütyen etkisi yaratan yöntemle hastalar, iki hafta gibi kısa bir sürede günlük yaşantılarına dönebiliyorlar ve hatta yüzebiliyorlar.