Evet, bu elbiseler artık çok ünlü, çünkü birbirinden güzel yıldızlar özel gecelerde onları giydiler. Siz de gece elbiselerindeki son trendleri merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz…


trans - Dünyaca ünlü elbiselerden ilham alın!
Bu elbiseler göz kamaştırıyor.
Göz kamaştırmaya ve davetin en parlayanı olmaya ne dersiniz? Bu elbiselerle yeterince dikkat çekeceğiniz için aksesuar kullanmanıza da gerek yok. Aynı zamanda hem şık, hem zarif, hem de gösterişli görünmek için doğru seçimleri yapmalısınız… Bu şık bayanlardan ilham alabilirsiniz. Jennifer Connelly, Balmain elbisesinde bir denizkızı gibi ışıldarken, Mischa Barton, tek omuzlu Elie Saab minisinin görünümünü daha koyu tonlarla keskinleştiriyor Gisele Bundchen, Versace'si içinde adeta lacivertin gücünü gösteriyor.

sayfa1parlaklar - Dünyaca ünlü elbiselerden ilham alın!
trans - Dünyaca ünlü elbiselerden ilham alın!
sayfa2pudta - Dünyaca ünlü elbiselerden ilham alın!


Ten renginin büyüsü
Sezon başladığından beri her yanı pudra tonlu elbiseler sardı. Her davette, herkesin üzerinde bu renk bir elbise görebiliyorsunuz. Cannes Film Festivali’nde Angelina Jolie’nin giydiği elbiseyi henüz unutamadık. Seksiliğin en kolay yolu sayılabilir aslında bu renkler… Yazın bronz tene giydiğiniz bu elbiseler sayesinde trendleri takip ettiğinizi göstermiş olacaksınız. Helena Christensen de Costurne Institute'un "Model As Muse" adını verdiği gecesine bu Zac Posen imzalı taş detaylı minisiyle katıldı. Bale ayakkabısı görünümündeki bilekten bantlıları sayesinde hiç şüphesiz gecenin en dikkat çekici isimlerinden biriydi.


Detaylardaki incelik
Tıpkı goncaların zarifçe çiçek açması gibi, elbiselerin üzerine yerleşen fırfırların hareketi de heyecan veriyor insana. Kate Bosworth yaratıcı ve dantel süslerin fırıl fırıl döndüğü muhteşem güzellikteki Loewe elbisesiyle dikkat çekici görünürken, Olga Kurylenko ve Lucy Liu arkalarına gizledikleri fırfırları, kameralara sırtlarını dönerek verdikleri çekici pozlarla gösteriyorlar. Siz de fırfırların başrolde oldukları bu eğlenceli ve çekici oyunda yer almak istiyorsanız gece çıkarken giydiğiniz elbisenizin bir yerine küçük de olsa bir fırfır diktirin.


sayfa3firfir - Dünyaca ünlü elbiselerden ilham alın!
Sade elbiseler şerit detaylarla gizem kazanıyor.
Buradaki elbiselere göz gezdirirken, şerit detayların tek renk bir elbiseyi nasıl da hareketlendirdiğine ve vücudun formunu nasıl da güzel gösterdiğine tanık oluyoruz. Siz de ufacık detaylarla sade bir şıklık yakalamak isterseniz, bu trendi takip etmelisiniz. Halle Berry'nin Anna Molinari'sinin üzerindeki dikine şeritler özellikle bel kısmını daha ince ve uzun göstermiş. Kale Winslet'in nerdeyse yüzü haline geldiği Narciso Rodriguez elbisesinin belindeki şerit ise siyahın sadeliğine biraz kontrast katmış. January Jones'un Herve Leger elbisesine gelince. Bizim favorimiz olan bu modelin göğüs dekoltesindeki zarif krem rengi şeridi tüm dikkatleri bu bölgeye çekiyor.


sayfa4seritler - Dünyaca ünlü elbiselerden ilham alın!


trans - Dünyaca ünlü elbiselerden ilham alın!