Erkeklerin dilini anlamak gerçekten zornokta - erkekleri etkileyen davranışlar ama imkansız da değil. Hatta onunla yakın arkadaş bile olabilirsiniz. Nasıl mı? 1- Onunla aynı dili konuşabilmeniz için en önemli şeynokta - erkekleri etkileyen davranışlar futbolla ilgilenmeniz. Bunun için yapılacak çok işin varnokta - erkekleri etkileyen davranışlar doğru antrenmana! • Sabahları gazeteyi tersten okumalısınız. Birden garip geldinokta - erkekleri etkileyen davranışlar değil mi? Haklısınnokta - erkekleri etkileyen davranışlar ama erkekleri ilgilendiren spor sayfaları son bölümde yer aldığı için. Onlara ayak uydurmanız lazım. • Onun tuttuğu takım hakkında bilgiye sahip olmalısınıznokta - erkekleri etkileyen davranışlar hatta asla kötü bir şey söylememelisiniz!

• Takımlara yapılan yeni transferleri takip etmeyi unutmayın.

• Hangi futbolcu hangi takımda oynuyornokta - erkekleri etkileyen davranışlar bilmemek olmaz!

2- Biz kadınlarnokta - erkekleri etkileyen davranışlar nedense erkekler hoşlandıkları kadınlardan bahsederken hemen kulp takarız. Artık bundan vazgeçmelisiniz. Onun size bahsettiği kadından hoşlanmasan bile olumsuz konuşma*malısınıznokta - erkekleri etkileyen davranışlar yoksa çok bozulur!

3- Play Station için çıkan bütün oyunlarını takip etmelisiniz.

4- Tıraş olmamış birine laf etmeyin. Siz her gün tıraş olmak ne demek biliyor musunuz? (Ahnokta - erkekleri etkileyen davranışlar bir de onlar bizim ağda yaparken yaşadıklarımızı bilseler...)

5- Onunla beraber alışverişe çıkmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Birlikte sadece Nikenokta - erkekleri etkileyen davranışlar Pumanokta - erkekleri etkileyen davranışlar Adidas gibi spor malzemeleri satan mağazalara gidebilirsiniz. Zaten diğerlerine gitmek istemez.

6- Saçma sapan espriler yaptığında ona gülmelisiniz. Hatta siz de ona katılın!

7- Her gün gömlek ve çorap değiştirmenin ne kadar "gereksiz" olduğunu yoksa bilmiyor musunuz? Hemen öğrenseniz iyi olacak.

8- Bir şey anlattığında anlamadıklarınızı ona sormayın. Sonradan nasılsa anlarsınız.

9- Sizin yanınızdayken arkadaşla*rıyla ilgileniyorsa kıskançlık yapmayın. Zamanla sizin varlığınızı kabul edecektir.

10- Onun tarzını yakalayın.

11- Cep telefonlarının markalarınınokta - erkekleri etkileyen davranışlar modellerini bilmenizde fayda var. Böyle önemli bir genel kültür konusunu (!) bilmediğin zaman ortamda bakakalmak islemezsiniznokta - erkekleri etkileyen davranışlar değil mi?

12- Onun arkadaşlarını asla eleştirmeyinnokta - erkekleri etkileyen davranışlar çünkü bunu kaldıramaz! Arkadaşları yüzünden onunla kavga etmeye değmez...

13- Yanınızdayken kalori hesabı yapmamalısınız. Aldığınız kiloları boş bir zamanınızda nasılsa verirsiniz.

14- 24 saat romantizm olmaz... En azından sinemada aksiyonu tercih etmelisiniz!

15- Onun yanındayken evlilikten bahsetmeyin. Erkekler evlilik hususunda biraz hassastırlar!