İşyerinde, sahilde, tatilde ve ya gece gezmelerinde en rahat giysileri seçmek aslında o kadar da zor değil. Birkaç ufak şeye dikkat etmelisiniz sadece…


trans - 4 farklı yere 4 farklı kıyafet
Alışverişin sonu yok, biliyoruz! İndirim fırsatları bizleri daha da düşüncesizce alışverişe itiyor. Sadece ucuz diye alışveriş yapmak hepimizin yaptığı en büyük hatalardan. Sonra da alınan onca kıyafet, etiketleriyle gardıroplarda giyilmeyi bekliyor. Herhalde hepimizin başına gelmiştir... Bunun için en akıllıcası indirim fırsatlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirmek. En güzeli bir liste yaparak sadece o listedeki parçaları arayışa çıkmanız. Onun dışındaki hiçbir şeye dokunmamanız. "Evet, yapabilirim!" diye başlayarak alışveriş listenizi hazırlayın. Son indirim fırsatlarından çok uygun fiyatlara ihtiyacınız olanlara sahip olabilirsiniz. Bu son fırsatlardan işe giyilebilecek ciddi, yaz geceleri için şık ve iddialı, plaj için hafif, tatil için kullanışlı ve hafta sonu için rahat kıyafetler seçtik. Akıllı alışverişler!

bottega work class - 4 farklı yere 4 farklı kıyafet

İş ciddiyeti
Yaz aylarında işe giderken en rahat ve kullanışlı kıyafet elbise. Sıcak havalarla baş etmeye çalışırken aynı zamanda şıklığınızı da koruyacaksınız. Topuklu ayakkabıyla kombinasyon yapabileceğiniz gibi bantlı sandaletler de çok uygun olacaktır, işte kullanacağınız çantanın da büyük olması kullanış rahatlığı sağlayacaktır.

trans - 4 farklı yere 4 farklı kıyafet
tatil keyfi valiz - 4 farklı yere 4 farklı kıyafet

Tatil keyfi
Tatilde en çok giydiğimiz parçalardan birisi de a şortlar. Vücut ölçülerinize uygun şortu seçerek tatilinizde hem rahat hem de trendy görünebilirsiniz. Şort ya da bermudaları, üzerine gömlek ya da atlet tişörtlerle tamamlayabilirsiniz.

trans - 4 farklı yere 4 farklı kıyafet
yaz hafifligi - 4 farklı yere 4 farklı kıyafet

Yaz hafifliği
Plaj kıyafetinizin en önemli parçası, üzerinizde güzel duracak mayo ya da bikinidir. Tek parçaların bu yaz çok moda olduğunu hatırlatalım. Üstelik mayolar neredeyse her vücut tipinde çok şık duruyor. Plaj çantanız, sandaletleriniz ve tuniğinizle sizden şıkı yok...


trans - 4 farklı yere 4 farklı kıyafet
cuma dkny - 4 farklı yere 4 farklı kıyafet

Cuma rahatlığı
Cuma özellikle yaz aylarında tatilin başlangıç günü gibi. Hatta 'casual friday' yani 'rahat cuma' işyerlerinde giderek yaygınlaşıyor. Cumaları işe giderken kanvas pantolon giyebilir, üzerine ince bir gömlekle çok şık olabilirsiniz. Elinize alacağınız el çantasıyla geceye de devam edebilirsiniz.