trans - Bu hafta ne giyeceksiniz?
Moda Pazartesi - Bu hafta ne giyeceksiniz?


Salı
Pazartesi sendromunu bu gün zor da olsa atlatmış olacağınızı düşünüyoruz. Bu yüzden hafif spor bir şıklığın hiç zararı olmaz. Şal desenli diz üstünde biten iri pilili bir etek ve düz bir siyah atleti, biz bu gün için uygun gördük. Siz de Dolabınızdan beğendiğiniz bir eteğinizi seçerek düz bir atletle tamamlayabilirsiniz. Eteğin ve bluzun baskın renklerine karşı, daha pastel renkteki ayakkabı ve çantalar bizim çok hoşumuza gitti. Eğer siz de resimdeki ürünleri beğendiyseniz, alabileceğiniz adresleri de verelim….

Etek ve düz siyah atlet: Stefanel
Çanta ve babetler: Hotiç
Çöp adam ve kadın kolyeler: Osenmi takı butik (Radisson Hotel arkası – Ortaköy)
trans - Bu hafta ne giyeceksiniz?
Moda Sali - Bu hafta ne giyeceksiniz?


Çarşamba
Bu sezonun – ve aslında bütün yaz sezonlarının- hit trendlerinde denizci modasını es geçmeyelim istedik. Bu yüzden lacivert pantolonla lacivert-beyaz çizgili bluzu bir arada kullandık. Biraz aydınlık ve renk katmak için de beyaz yazlık bir ceketle kombinimizi tamamladık. Düşündük de, böyle bir kombine bu lacivert-beyaz ve gri ayakkabılar çok yakıştı. Elbette aksesuarsız olmaz. Bu beyaz taşlı şık küpeler zarif şıklığınızı tamamlamak için ideal.

Pantolon ve bluz: Stefanel
Beyaz ceket: Koton
Küpeler: Osenmi takı butik.


trans - Bu hafta ne giyeceksiniz?
Moda Carsamba - Bu hafta ne giyeceksiniz?


Perşembe
Haftanın ortasına geldik, bu gün daha rahat ve sportif giyinebileceğimizi düşündük. Bu yüzden haki rengindeki –bu sezonun pudra tonundan sonraki en favori rengi diyebiliriz- bu elbise, bu gün için mükemmel bir seçim. Altına giyeceğiniz yine aynı tonlardaki düz bir sandalet tarzınızı tamamlayacaktır. Kombinasyonunuza renk katmak için baskın renklerde aksesuarlar tercih edebilirsiniz, biz bu çantayı tercih ettik.

Elbise: Stefanel
Ayakkabılar: Steve Madden
Çanta: Hotiç
Küçük beyaz taşlı ince kolye: Osenmi takı butik.

trans - Bu hafta ne giyeceksiniz?
Moda Persembe - Bu hafta ne giyeceksiniz?


Cuma
Bu bizim son iş günümüz, kendimizi çok iyi hissediyoruz. Biraz şıklığın bu gün bize bir zararı olmaz. Gri saten eteğimiz ve nar çiçeği triko bluzumuz bir arada harika duruyor. Tabii ki gri stilettoları da unutmamak lazım. Böyle bir kombinasyonun takısız tamamlanmayacağını düşündüğümüz için bu beyaz ve sarı altın bilezikleri de ekledik. Bizce çok güzel oldu.

Etek ve triko bluz: Stefanel
Ayakkabılar: Hotiç
Takılar: Osenmi takı butik.trans - Bu hafta ne giyeceksiniz?
Moda Cuma - Bu hafta ne giyeceksiniz?


Cumartesi
Sabah istediğimiz saatte kalktık, ihtiyaç duyduğumuz uykuyu aldık. Artık dışarı çıkıp gezmeye hazırız. Bu gün için daha spor bir kombinasyon oluşturmayı uygun gördük. Beyaz jean pantolonun üzerine bu eşarp görünümlü bluzu uygun gördük. Böyle bir bluzu ancak sade ve naturel bir renkle tamamlayabilirdik zaten. Çanta ve ayakkabıyı da unutmamak gerek. Sarı babetler ve aynı renkteki büyük çantamız hafta sonu uzun yürüyüşler ve alışverişler için biçilmiş kaftan.

Pantolon ve bluz: Koton
Ayakkabılar: Hotiç
Bileklik: Osenmi takı butik.
Çanta: Coach

trans - Bu hafta ne giyeceksiniz?
Moda Cumartesi - Bu hafta ne giyeceksiniz?


Pazar
Bu gün bir arkadaşınızın düğününe ya da bir partiye davetli olduğunuzu düşündük. Bu straplez, göğüs kısmı fırfır detaylarıyla hareketlendirilmiş elbisenin, bir yaz daveti için mükemmel olacağı kanaatindeyiz. Elbise siyah olunca, ayakkabı ve çantada da biraz renk ihtiyacı duyduk. O yüzden bu sarı topuklu ayakkabıları seçtik. Clutch olarak seçtiğimiz çantanın da aynı renkte olmasında bir sakınca görmedik.

Elbise: Oksijen Butik Nişantaşı
Ayakkabılar: Divarese
Clutch: Coach
Bilezik: Yargıcı