Biliyoruz ki siz bir Mahmure Kadını olarak moda hakkında her şeyi biliyorsunuz. Peki vücudunuzdaki kusurları doğru giysileri seçerek nasıl gizleyeceğinizi biliyor musunuz?trans - Moda bilginizi test etmeye var mısınız?
Page 1 America Fer - Moda bilginizi test etmeye var mısınız?


Daha ince görünmek için aşağıdaki renklerden hangisini tercih edersiniz?
a) Parlak yeşil
b) Beyaz
e) lacivert

Doğru cevap: Yeşil, mavi, pembe gibi ana renkler fazla yansıma yaptıklarından daha ince değil, bilakis daha kalın gösterirler. Beyaz da parlak renk kategorisine girdiği için, ince göstermez. Ancak kırık beyaz, ekru, krem gibi beyaz tonları az yansıma yaptıklarından, daha ince görünmenize yardımcı olacaklardır. Lacivert, siyah, acı kahve, koyu füme gibi tonlar ise, en az yansıma yapan renklerdir ve sardıkları vücudu olabilecek en ince şekilde gösterirler.

trans - Moda bilginizi test etmeye var mısınız?
page 2 victoria Bec - Moda bilginizi test etmeye var mısınız?

Daha uzan bacaklı görünmek için hangisini tercih etlersiniz?
a) Mini etek
b) Platformla giyilmiş uzun pantolon
c) Kapri

Doğru cevap: Mini etek giymek için zaten uzun bacak gerekir. Çünkü mini etek, dikkati doğrudan bacağa çeker ve eğer açıkta kalan bacak miktarı kısaysa zaten kısa bacaklı görünmek kaçınılmaz olacaktır. Kapriler de, bacağı gereksiz yere kestikleri için uzun bacaklı görünmek zordur. Oysa platform topuklu ayakkabıyla giyilen ve boyu yerden yalnızca 1 cm. yukarıda kalan bir pantolon hem sizi, hem de bacaklarınızı gayet uzun gösterecek, siluetinizi inceltecektir.


trans - Moda bilginizi test etmeye var mısınız?
page 3 kristie al - Moda bilginizi test etmeye var mısınız?

Şişmansanız hangisi önceliklidir?
a) Neşeli olmak
b) Hızlı yürümek
c) Dinamik görünmek

Doğru cevap: Kilo sorunu olan insanların 'yukarıdaki her üç noktaya da dikkat ermeleri gerekir. Unutulmamalıdır ki, dinamizm ve neşe sizi aynı zamanda kendinizden de daha emin ve genç gösterecektir.


trans - Moda bilginizi test etmeye var mısınız?
Page 4 keigra Kni - Moda bilginizi test etmeye var mısınız?

Çok zayıfsanız hangisinden kaçınmalısınız?
a) Tüy gibi ince kumaşlar
b) Kaim tüylü kazaklar
e) Hiçbiri t Ne kadar zayıfsan, o kadar güzelsindir.

Doğru cevap: ‘Ne kadar zayıfsan, o kadar iyi görünürsün’ cümlesini yemden yapılandıracak olursak Ne kadar zayıfsan, o kadar büyük kafalı görünürsün demek daha doğru olacaktır. Eğer çok zayıfsanız, tüy gibi ince kumaşlar vücudunuza yapışacağından sizi daha da zayıf gösterebilirler. Bu tip kumaşlar ince insanlara çok yakışır, ama çok zayıfsanız boş verin. Kalın tüylü kazaklar ve fırfır detaylı elbiseler ise tam size göredir!