Düşük döviz kurunda yararlanabileceğiniz, hiç kimsenin üzerinde olmayan giysileri bulabileceğiniz ve aynı zamanda da gezip, eğlenebileceğiniz en iyi 10 şehri sizler için sıraladık.trans - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri
New York

New York dünyaca ünlü markaların farklı ve şık mağazalarda sunulduğu bir alışveriş merkezi. Ünlü modacıların ürünlerini, düşük döviz kuru sayesinde çok ucuza satın alabilirsiniz!

citys newyork 1 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri
Paris

Her kesime ve her zevke hitap eden diğer bir şehir de Paris. Şık butiklerden tutun da bohem bitpazarlarına kadar geniş bir yelpazesi var. Alışverişle geçen bir günü, akşam şık bir restaurantta, ünlü fransız şarapları eşliğinde bitirebilirsiniz.


citys paris 2 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri

Dubai

Birleşik Arap Emirlikleri’nin gözde şehri Dubai, alışveriş tutkunlarının yeni gözdesi. Nedeni açık: aldığınız ürünlerde vergi yok! Dünya markalarını oldukça ucuz fiyatlara bulabilirsiniz.


citys dubai 3 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri

Londra

Çok ucuz olmamasına rağmen, Londra alışveriş tutkunlarına mükemmel alternatifler sunar. Oxford Street, Kensington, Bond Street dünyaca ünlü markaları ve şık butikleri bulabileceğiniz yerlerden birkaçı.


citys dubai 4 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri

Şikago

Şikago, antikadan tutun da sanat eserlerine kadar her türlü ürünü bulabileceğiniz başka bir şehir. Ayrıca göle nazır harika manzarası ile gözünüze de hitap edecek bir tatil mekanı!


citys chicago 5 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri

Milano

Versace ve Armani gibi ünlü markaların şehri Milano, alışveriş tutkunları için muhteşem bir merkez! Bu güzel İtalyan şehrinin sokaklarında yürürken dünyaca ünlü markalara bakmadan edemeyeceksiniz.


citys milano 6 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri

Singapur

Her türlü ürünü bulabileceğiniz, değişik ve renkli yapısıyla dikkat çeken Asya’nın gözde şehri Singapur, bitpazarları ve büyük alışveriş merkezleri ile alışveriş severlere hitap ediyor.


citys singapore 7 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri
Madrid

Madrid Avrupa’nın önemli alışveriş merkezlerinden bir tanesi. Geleneksel mağazaları, modern alışveriş merkezleri ile birlikte sunan bu şehir, yarattığı zıtlıkla dikkatleri üstüne topluyor.

citys madrid 8 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri


Bangkok

Bangkok, alışveriş severlerin başka bir uğrak mekanı. Lüks alışveriş merkezlerinden çok kurulan devasa pazarları ile dikkat çekiyor. Bu büyük pazarlarda ne ararsanız var; gezmek de bir o kadar eğlenceli!

citys bangkok 9 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehriBarselona

Barselona, Avrupa’nın son zamanlarda popülerlik kazanan başka bir kenti. Bu güzel akdeniz kentinde tatil yaparken son moda ürünlerden tutun da geleneksel Katalan parçalarına kadar her şeyi bulmanız mümkün!

citys barcelona 10 - Dünyanın alışveriş için en iyi 10 şehri