Kalçanızın daha küçük olmasını ya da bacaklarınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, doğru pantolonu seçmek…trans - Size en uygun pantolonu bulun!
Doğru ‘jean’ iyi bir dosta benzer. Onunla kendini her zaman rahat ve güvende hissedersin. Daha önemlisi en iyi özelliklerini ortaya çıkarırken ufak hatalarını gizler: “Hayır, bacakların çok kısa görünmüyor. Hayır, göbeğin çıkmadı. Ve hayır, kesinlikle popon büyük görünmüyor.”

Her vücuda uygun birçok farklı model ve uzunlukta olmaları sayesinde artık ‘jean’ler tek bir kalıptan çıkmış gibi görünmüyor. Opsiyonlar genişledikçe üzerine cuk gibi oturan, vücudunda güzel bölgelerin altını çizen bir ‘jean’ bulamaman neredeyse imkânsız. Bu araştırma dosyasını kafa karışıklığını gidermek ve senin için üretilmiş o mükemmel ‘jean’i bulman için hazırladık. Sonuçta dostlar hangi gün içindir?

Cepler
‘Jean’lerin arka ceplerinin bozuk para veya cep telefonu taşımak gibi pek çok faydalı işlevi olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda kalçalarının kalkık, yuvarlak ve dolgun görünmesinde de büyük etkisi vardır. Öyle veya böyle, ‘jean’ cepleri poponu sıfırdan şekillendirerek güce sahip. O yüzden seçiminizi akıllıca yapman gerekiyor.

Bel
Bazen bikini bölgeni, başka şeyler giymek için de epilasyon yaptırmak zorunda kalabilirsin; düşük belli ‘jean’ler o denli kısaldı. O kadar düşük istemiyor musun? O zaman biraz daha yüksek belli bir ‘jean’ seçebilirsin. Tercihlerini bel ve popo ölçülerine ve tabii ne kadar rahat olmak istediğine göre yapmalısın.

Paça
‘Jean’in cepleri poponu güzel göstermede ne kadar etkiliyse, kesim ve kumaş da ince görünmen açısından bir o kadar önemlidir. Kesim ve kumaş tipi, bacağının ne kadar uzun ve ince görüneceği konusunda büyük rol oynar. Yanlış seçim yapmak seni her iki açıdan da olduğundan daha kilolu gösterebilir.İdeal pantolonunuzu bulun!

Düz cepler poponu daha ufak ve kalkık gösterir. Ne kadar az detay, o kadar küçük popo!


Düz cepler poponu daha ufak ve kalkık gösterir. Ne kadar az detay, o kadar küçük popo!

Eğer popon düzse işlemeli cepler tam sana göre. Bir odak noktası ve dekoratif öğe eklendiği için bu modelde poponun olmaması göze çarpmıyor.


En düşük
Bu ‘jean’ tüm dikkati dümdüz karna çekiyor. Minyon kişilere uygun olan bu ‘jean’in fermuarı kısa. Şişkin olduğun günlerde bol bir üstle rahatça giyebilirsin.


Düşük
Bu boy, en rahat giyilen düşük bellerden biri… Kolaylıkla giyilebilir ve poposu büyük olanlar için de oldukça uygun.


Oturduğunuz zaman ‘jean’in belinden görünen iç çamaşırından artık bıkan kadınlar tekrar yüksek belli olanlara geri döndü. Bu bel yüksekliği göbeğini gizlemek için ideal. Uzun boylu olanlar, uzun fermuarlı modelleri tercih etmeli.


Bol paça
Birkaç sezondur popülaritesini geri kazanan bu ‘jean’ türü sana her kadının istediği en önemli iki şeyi verir: Uzun bacaklar ve dar bir kalça. Bileklerdeki küçük genişleme kalçaların genişliğini dengeler ve ilgiyi bacağın altına çeker. Böylece bacak daha uzun görünür. Bu tarz ‘jean’ her vücut ve ayakkabıya uygundur.


Yıllar boyu süren bol paçadan sonra dar paçalar tasarımcıların yeni gözdeleri oldu. Genelde daha erkeksi hatları olan veya beli kalın, bacakları ince kadınlara uygun bir modeldir. Yüksek topuklu bot veya stiletto ile bacaklar, olduğundan daha uzun ve ince görünebilir.


İspanyol paça ‘jean’, kısa bacaklı veya uzun gövdeli kadınlarda vücudu orantısız gösterebilir. Bu paça modeli en çok uzun boylu veya bacaklı kadınlara yakışır. Topuklu ayakkabıyla kullanıldığında oldukça şık durur.Klasik paça herkes için uygun bir çözüm olabilir. Parmak arası terliklerle eğlenceli, topuklu ayakkabıyla seksi, bir çift Converse’le spor bir görünüm yakalayabilirsin.

5 1 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!

5 2 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!

5 3 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!

5 4 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!


5 5 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!


5 6 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!

5 7 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!


5 8 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!


5 9 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!

5 10 slideshow detay 5B1 5D - Size en uygun pantolonu bulun!