Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileriGöğüslerinin küçük olduğunu düşünenler, özellikle V yakalı her türlü giysiden uzak durmak zorunda kalırlar. Doğrusu bu da özgür bir durum değil. İşte küçük göğüslerden muzdarip olanlara, kendilerini iyi hissettirecek akıllı öneriler...


Seksapeliyle erkeklerin başını döndüren her güzel yıldız, iri ve dolgun göğüslere sahip değil maalesef. Fakat bu onların göğüslerini gere gere podyumda ya da kırmızı halıda boy göstermelerine de engel olmuyor.

Charlize Theron
acharlize theron 400x300 - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Güney Afrikalı güzel yıldız, göğüslerinin yönetmenlerin tercih ettiği ölçülerde olmamasından dolayı zorluklar yaşadığını söylüyor. Fakat kırmızı halıda ve gala gecelerinde o kadar hoş giyiniyor ki, dekolte kısmında bir şeylerin eksik olduğunu anlamıyoruz bile…

Keira Knightley
bKeiraKnightleyGOFF 468x441 - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Günümüzün en beğenilen kadınlarından Keira Knightley’de küçük göğüslü kadınlardan. Ama bu onun kırmızı halıda büyüleyici görünmesine ve tüm ihtişamıyla yürümesine engel değil.

Paris Hilton
cpariskilton - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Hilton Otelleri’nin varisi, ünlü güzel Paris Hilton, küçük bir kızken ve ilk gençlik yıllarında düz göğüslerini çok problem ettiğini itiraf ediyor. Fakat söylediğine göre artık bedeniyle barışmış ve ölçüleri onu rahatsız etmiyormuş. Doğrusunu söylemek gerekirse dikkat çekici renklerle ve drapelerle dikkatleri göğüs dekoltesinden başka yere çekmeyi çok iyi başarıyor.

İdeal sutyen tipleri


Push-up sutyenler
dpushup - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Dolgulu push-up sutyenler kadınların en iyi arkadaşlarıdır. Göğüsleri dik ve dolgun göstererek ihtiyacınız olan özgüveni sağlarlar. Bu sutyenleri tişörtlerinizin, yaka süveterlerinizin ve polo yaka süveterlerinizin içinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Balkon sutyenler
ebalcony - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
En küçük göğüslü kadınlar bile bu sutyenlerle göğüslerinin olduğundan bir – iki kup daha büyük görünmesini sağlayabilirler. Balkon sutyenler bisiklet yaka kazak ve bluzların içinde gerçekten çok çekici dururlar.

Küçük göğüslerinizi gizlemek için


Polo yaka bluz ve tişörtler
fpolo neck - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Ne giydiğiniz önemlidir. Eğer vücudunuzda daha az dikkat çekmesini istediğiniz bölgeleriniz varsa, ne giydiğiniz daha da önemlidir. Dar polo tişört üzerinizde ikinci bir deri gibi görünür, dolayısı ile de çok seksidir. Ama pamuklu bol tişört çok daha maskülen göründüğü için istediğiniz etkiyi vermeyebilir.

Straplez elbiseler
gstraples dress - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Straplez elbise ve bluzlar sizin için küçük siyah elbise gibidir. Her daim gardırobunuzda bulundurmanız gerekir. 50’lerin kesimleri ve kaliteli bir kumaş bir araya geldiğinde, sonuç sizi feminen ve çekici gösterecektir. Her vücut şekline uyar. Göğüs kısmında karışık desenli ya da süslemeli bir model seçerek harika bir illüzyon yaratabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz dizde biten bir elbiseyle seksi topuklu ayakkabılarınızı tamamlamanız.

Empire-line elbiseler
hempire line - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Empire line dediğimiz düz ve geniş yakalar, göğüslerin üst kısmını ve boynu ortada bırakır. Bu elbiseler yapılarından dolayı en küçük göğüslü kadınların bile göğüslerini daha büyük gösterebilir. Özellikle geniş kalçalıysanız, ince askılı bir empire line elbise alın ve kendinizi çok daha rahat hissedin.

Takım elbiseler
isuit - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Göğüslerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız, rahatlıkla giyebileceğiniz giysilerden biri de klasik takım elbiselerdir. Canlı mavi, düz çizgili bir gömlek ve dar bir kalem etek, güzel görünmek için ille de büyük göğüslere sahip olmanız gerekmediğini kanıtlayacaktır.

Büstiyerler
jbustiers trend style shopping - Küçük göğüslü kadınlar için akıllı stil önerileri
Büstiyer, hem omuzları açıkta bırakarak dikkati buraya çeker, hem de destekli göğüs kısımları sayesinde göğüslerin daha büyük görünmesini sağlar. Gömleklerin altına, takım elbiselerin içine, hatta gece elbiseleriyle bile giyebilirsiniz. Eğer siz de küçük göğüslü bir kadınsanız, büstiyerleri dolabınızdan eksik etmemelisiniz.