2010 yılında ön plana çıkacak olan parçalar şimdiden moda sitelerinde ve mağazalarda ön plana çıkmaya başladı. Aslını isterseniz gömlekler her sezon moda olmaya devam ediyor. Burda değişen fazla birşey yok, tek değişen gömlek modellerinde farklılıklar oluşması. Artık sadece sıradan klasik bele oturan düğmeli gömlek modelleri tercih edilmiyor. Değişen gelişen kadınlarla birlikte giyim anlayışıda gelişiyor.

2010 yılında moda olan gömlek modellerinden bahsetmek gerekirse dediğimiz gibi artık sadece klasik düğmeli modeller ön planda değil. Bu sezon yakasında büyük fiyonklar olan yada belinde ince kemer ayrıntılarıyla oluşturulmuş fiyonklar olan gömlekler moda.

gmlekmodelleri - 2010 Bayan Gömlek Modelleri


bayangmlekler - 2010 Bayan Gömlek Modelleri

Next 2010 Bayan Gömlek Modelleri

Ön kısmında fırfırlı modeller, bileklerinde fırfır olan modeller, yarasa kollara sahip gömlekler oldukça ön planda. Artık daha çok bele oturan dar gömleklerdense vücudun üzerinde daha rahat duran modeller revaçta.

2010 yılının belkide en büyük trendi sayılabilecek vatkalar bu sene gömleklerde de oldukça fazla uygulanacağa benziyor. Renk olarak aslında kendinize yakışan her renk moda olsada beyazlar oldukça ön planda diyebilirim. Göğüs kısmında iki cebi bulunan kolları katlanabilir, içinizi belli eden ince gömlekler ünlülerin üstünden çıkmıyor. Gömleklerinizi bir davette şık bir etekle kombinleyip kullanabileceğiniz gibi oldukça günlük bir kot ile de kombinleyebilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış.