Bu broşlar AşK ve ŞanS isteyenler için...


pervane200 - Aşkına pervane...

yusuf1 - Aşkına pervane...

yusuf2 - Aşkına pervane...

Broşlar, son birkaç yıldır yeniden çok popüler hale gelip, vazgeçilmez aksesuarlarımız arasına girdiler. 2009’un da broş yılı olduğunu belirtelim. Bu sene farklı renklerde broş takmak çok moda...

Goldaş, baharın canlı renklerini taşıyan yepyeni bir koleksiyona imza attı. Aşkından yanıp tutuşan ve aşkı için kendini ateşe atmaktan çekinmeyen yusufçuk figüründen tasarlanan broşlar, rengârenk görünümleri ile göz dolduruyor. “Aşkına Pervane” adını taşıyan koleksiyon, aşkta şanslı olmak isteyenlere özel...

Goldaş’ın Aşkına Pervane Koleksiyonu’na, yusufçuğun aşk dolu hikâyesi ilham verdi. Bu hikâye, aşktaki tutkuyu, bağlanmayı ve ne pahasına olursa olsun vazgeçmemeyi anlatır. Ateşe âşık yusufçuk, aşkı uğruna bile bile kendini ateşe atar. Ateş gökyüzüne yükselirken, yusufçuk narin vücuduyla ateşin etrafında dans etmeye başlar, ateşle bir bütün olur. Tıpkı bir âşık gibi ateşe dokunmak, ona yakın olmak isteyen yusufçuk, onun bir parçası olmanın verdiği mutlulukla kendini sonsuz aşkının kollarına bırakır.

Goldaş Aşkına Pervane Koleksiyonu, şans ve uğur getirdiğine de inanılan yusufçuk figürünü, klasik tarzdan izler taşıyan, modern tasarımlara dönüştürdü. Mine tekniği ile renklendirilen broşlar, tıpkı gerçek yusufçuk gibi rengârenk bir görünüme sahip.


Şans sembolü yusufçuğa, aşkın taşı pırlantanın eşlik ettiği koleksiyona, doğal taşların gizemi yansıyor. Broşlarda kullanılan ametistin, tıpkı yusufçuk gibi şans getirdiğine inanılıyor.

Asalet simgesi ametistin, nazara ve dışarıdan gelen yoğun enerjiye iyi geldiği biliniyor. Broşlarda kullanılan bir diğer taş safir ise ruh sağlığının ve sadakatin taşı olarak bilinir.

Safir, onu takan kişiyi kin ve nefret gibi kötü duygulardan arındırır. Blue topaz huzuru, sitrin güzel düşleri, aşkın koruyucusu yakut ise güç, adalet ve yaşam enerjisini simgeler.