t golve dokunmatik eldiven - T-Glove Dokunmatik Eldivenler
T-Glove ellerinizi sıcak tutarken dokunmatik elektronik aletlerinizi kullanabilmeniz için size özel tasarlanmıştır. Bu seçkin moda tasarımları son teknolojiyi parmaklarımıza taşıyor.Eldiven kullanırken en uyuz olduğum şeydir telefonu yada fotoğraf makinasını kullanamamak.Dünyada başka bir örneği olmayan T-glove’un teknolojisi kendine özgü tasarım ve modayla birleşmiş.Bu sayede trendy bir eldiven giyerken, soğuk kış günlerinde eldivenimizi çıkarma zahmetine katlanmadan dokunmatik cihazlarınızı kullanma imkanı sunuyor.
Tamamen yurtiçinde üretilen ve satışa sunulan bu eldivenlerin iplikleri de Türk iplikleri kullanılarak üretilmekte. Anlıyacağınız T-Glove eldivenler her yönüyle %100 Türk malı olup gönül rahatlığı ile kullanılabilir

Dokunmatik aletlerinizi kolaylıkla kullanmanızı sağlayan ve eldivenlerin işaret parmağı ve baş parmağı kısmında bulunan parmak ucu aksesuarlarının malzemesi ciddi Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmiş. Parmak ucu aksesuarı kesinlikle dokunmatik aletlerinizin ekranını çizmez ve zarar vermez. Bu nedenle endişelenmeye gerek yok.
t golve dokunmatik eldiven 1 - T-Glove Dokunmatik Eldivenler