Dieselvirgul - Diesel`den Harem Pantolonu Yeni Sezonda Mistik Harem Pantolonlarla Ön Planda…


1499986079310 - Diesel`den Harem Pantolonu


Genelde şalvar olarak bilinen fakat 2010 yaz sezonunda “harem Pantolonu” olarak tanımlanan yeni trendvirgul - Diesel`den Harem Pantolonu Diesel yeni sezon koleksiyonunda da kendini gösteriyor. Yaz koleksiyonunun simgesi haline gelen Harem pantolonları giymek elbette cesaret istiyor…


diesel 1 30 05 2010 - Diesel`den Harem Pantolonu


Moda dünyasının yeni muzipliği harem pantolonları (harem pants/şalvar pantolonlar)virgul - Diesel`den Harem Pantolonu yeni sezonda başarılı tarzlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle jean harem pantolonların yanı sıra Diesel yaz koleksiyonunda kırmızıvirgul - Diesel`den Harem Pantolonu kırık beyaz ve lacivert tonlarındaki harem pantolonlarıyla farkını ortaya seriyor.


diesel 2 30 05 2010 - Diesel`den Harem Pantolonu


Sezonun iddialı yıkamalarıyla (Blue Eyecons) revaçta olan Dieselvirgul - Diesel`den Harem Pantolonu şimdi de harem pantolonlarla moda trenlerine yön vermeyi de ihmal etmiyor. Şalvar olarak bilinen ve doğuya has olan bu pantolonlar Diesel koleksiyonunda da 2010 modasının simgesi haline gelmiş durumda.


diesel 3 30 05 2010 - Diesel`den Harem Pantolonu
Eğer klasik bir harem pantolonu deneyecekseniz bunu saten ve ipekli kumaşlılar arasından seçin.


diesel 4 30 05 2010 - Diesel`den Harem Pantolonu


Biraz folklorik bir görünüm için yumuşak pamuklulara bakın ve atmosfere drama katmak için de brokarlaravirgul - Diesel`den Harem Pantolonu ince tipli harem pantolonlarıyla tarzınıza doğunun gizemli hareketlerini eklemek içinse drapeli olanları tercih edin.