4470632208003 - Swarovski Taşlı Gece Şıklığı

Türkiye’de Haute Couture modasında fark yaratan Doridorca Senem Özmen Kandağ ‘’Gece Şıklığı’’ koleksiyonu ile fark yaratıyor.

doridorca 25 06 2010 1 - Swarovski Taşlı Gece Şıklığı

Gece elbiseleri konusunda kendine özgü çizgisiyle fark yaratan Doridorca yaz sezonunu iddialı model ve kesimlerle karşılıyor. 2010 yaz sezonu tamamen el yapımı Swaroski taşlı göz alıcı elbiseler koleksiyonun vazgeçilmez parçasını oluşturuyor. Saten şifon ve tafta kumaşların kullanıldığı elbiselerde büyük çiçekler ve kurdeleler kıyafetin aksesuar kısmını tamamlayarak kadınları aksesuar arayışından kurtarıyor.

doridorca 25 06 2010 2 - Swarovski Taşlı Gece Şıklığı

Gece kıyafetlerinin yanı sıra kokteyl yemek davetleri iş ve mezuniyet kıyafetlerinde de farkını ortaya koyan ‘Doridorca’ Swaroski taşlı asimetrik kesim kıyafetleriyle kadınları özel davetlerin vazgeçilmezi kılıyor.
doridorca 25 06 2010 3 - Swarovski Taşlı Gece Şıklığı

2010 yaz sezonun modası olan vücuda oturan balık modelleri ve asimetrik straplez kesimleriyle Doridorca fark yaratıyor. Yaz sezonuna özel mavi mor kırmızı beyaz ve pudra renginden oluşan koleksiyonda çiçek aksesuarlı uçuşan robadan elbiseler yer alıyor.

Dikiş kalitesiyle Türkiye dışında özellikle Almanya Danimarka ve İtalya’nın da aralarında olduğu Avrupa ülkelerinde moda severlerin beğenisini kazanan Doridorca Ortadoğu ülkelerine ve Bağımsız Devletler Topluluğu üyesi ülkelerde çeşitli satış noktaları ve corner”larda satışa sunuluyor.