Evlendiğiniz gün hayatınızın en mutlu günü olurken aynı zamanda en panik günü olarak anılara yerleşiyor. Gelin arabası, gelin çiçeği, düğün mekanı... Hepsini kontrol altında tutarken bir de kusursuz bir gelin olmak için uğraşmak var.


trans - Gelin evinde rüyada gibisiniz...
Dört saatlik bir düğün için bu kadar uğraşırken ya saçalrınızı beğenmezseniz. İşte o zaman morali düşük bir gelin olur ve bütün gecenizi hüsranla geçirebilirsiniz. İşte böyle vahim bir durumda usta elllere ihtiyacınız olacak. Tecrübe kendini gösterdiğinde duvak, taç ve tabiki siz etrafa ışık saçacaksınız. Bu ölümsüz anı yaşarken yanınızda saç tasarımcısı İlker yavruturk varsa içiniz rahat bir şekilde yerinizde oturacaksınız...

İlker Yavrutürk sadece gelinlere özel gelin evinde, gelinlerin heyecanını onlarla paylaşmanın yanı sıra onların o güne rahat bir şekilde hazırlanmasını da sağlıyor.Çünkü bu özel günün keyfini çıkarmanın sizin en doğal hakkınız olduğunu düşünüyor. Sınırsız ikramları, müziği ve oturma düzenine kadar sadece geline ait bir salon hayal edin... Etrafınızda garsonunuz ve imajınızdan sorumlu ekibiniz her an sizin isteklerinizi yerine getiriyor. Gelin evinde hayır diye bir cevap yok"...

Bu yıl helenistik saç ve makyaj modelleri revaçta. Her defasında yeniden tasarlanıyor ve provalardan sonra düğün günü keyif gününe dönüyor. Her şey tıkır tıkır 8 senede uzmanlaşmış profesyonel bir ekip tarafından yürütülüyor.

Avrupa ve Türkiye'nin en ünlü gelinlikçileri İlker Yavruturk gelin evinde geline özel bölümde keyif alarak gelini giydiriyor ve narin duvaklar zarif gelinlerin saçına titizlikle yerleştiriliyor. İşte o ana bu rüyadan uyanmak istemiyorsunuz.