trans - Ana tanrıça Angelina Jolie
Ana tanrıça Angelina Jolie

Hollywood'da bu kadar çok çocuk olması belki onun suçu değil ama, çocukların bu kadar popüler olması kesinlikle onun suçu. Filmleri, resimleri ile seksiliğin sembolü olan Angelina Jolie, artık anneliğin de sembolü...


trans - Ana tanrıça Angelina Jolie
Her zaman sinema dünyasının asi kızı oldu Angelina Jolie. Giydiği giysiler, oynadığı roller, dövmeleri... İlk oğlu Maddox'u evlat edindiğinde dahi herkes bunu bir çeşit başkaldırı olarak algılamıştı; oysa durum çok farklıydı.

Aylar önce okuduğum bir makalede Jolie'den ana tanrıça olarak bahsedilmişti. Şimdi düşündüm de, haksız bir sıfat değil. Angelina Jolie'nin şimdi tam altı çocuğu var ve buna rağmen ne paparazzilerin gündeminden, ne de magazin basınının gündeminden düşüyor. Film çekimlerine tam gaz devam ediyor.

Ama ona bu lakabı yakıştırmalarının tek nedeni bu değil elbette ki, hayat arkadaşı Brad Pitt ile birlikte tüm dünyayı dolaşarak Birleşmiş Milletler iyi niyet elçisi olarak insanlara yardım elini uzatıyor. Anne olduktan sonra bu tür gönüllü yardım işlerine daha çok ağırlık veren Angelina Jolie'ye ana tanrıça yakıştırması işte bu yüzden yapılıyor.


5546 - Ana tanrıça Angelina JolieaaGerard20Darrel - Ana tanrıça Angelina Jolie


aAMichael20Kors - Ana tanrıça Angelina Jolie

aAtalier20Versace 20Salvatore20Ferragamo - Ana tanrıça Angelina Jolie

Asi ve kuralsız bir tarz
ngelina Jolie, 10 yıl öncesine kadar deri pantolonlar ve kısa tişörtlerle gezen asi bir kadındı. Şimdi daha sakin ve gösterişsiz giysiler tercih ediyor. Bu elbette ki deriden vazgeçtiği anlamına gelmiyor. Kırmızı halıda üzerine tam oturan siyah deri Michael Kors elbisesiyle onu gördüğümüzde, alıştığımız ve bildiğimiz Angelina Jolie'nin aslında hiçbir yere gitmediğini fark ettik. Hala asi ve kuralsız bir giyim tarzı var güzel oyuncunun.

Siyah özellikle vazgeçilmez renklerinden. Her ne kadar zaman zaman toprak tonları içinde görsek de, Angelina Jolie kesinlikle siyahtan vazgeçmeyen bir kadın. Diğer bir vazgeçilmezi ise, maxi elbiseler. Özellikle ikizlerine hamileyken giymeye başladığı bu elbiselerden bir daha da vazgeçmedi. Özel hayatında da, kırmızı halıda da bu elbiseler Jolie'nin en sevdiklerinden.

Günlük yaşamdaki en büyük kurtarıcısı ise trençkotlar. Angelina Jolie bu uzun ceketleri o kadar çok seviyor ki, birkaç kez kırımızı halıda da trençkotlarla yürümüştü.

Tabii yeri ve zamanı ne olursa olsun, Angelina Jolie'nin şimdiki vazgeçilmezleri çocukları. Evet, o çok ünlü bir yıldız olabilir, bütün dünyanın hayallerini süsleyebilir ama onun radarındaki en büyük yıldızlar, tabii ki çocukları...angelian jolie200 - Ana tanrıça Angelina Jolie

angelina jolie 1435 - Ana tanrıça Angelina Jolie

angelina jolie 2435 - Ana tanrıça Angelina Jolie

angelina jolie - Ana tanrıça Angelina Jolie

angelina1 - Ana tanrıça Angelina Jolie