Built Çantalar Hollywood Yıldızlarının Elinden Düşmüyor

Türkiye’ye geldiği andan itibaren büyük ilgi gören BUILT çantalar, Hollywood’un ünlü yıldızları tarafından da büyük ilgi görüyor.

Soho’da vitrine çıktığı andan itibaren moda-severlerin sevgilisi olan BUILT çantalar, Hollywood yıldızlarının da elinden düşmüyor. Ünlü oyunculardan Jennifer Garner ve Halle Berry’de BUILT kullanıcılarından sadece ikisi.

Built NY Gourmet Totes - Ünlülerin favori çanta markası Built Alexander Girard Koleksiyonunu Sunuyor

İki ünlü oyuncunun da çocuklarının yemeklerini saklamak için kullandığı Gourmet Gateway isimli BUILT çantalar, Nolita stripe, Micro Dot, French Bull Multidot ve French Bull Vine olmak üzere 4 ayrı renk ve desen seçeneği ile satışa sunuluyor. Gourmet Getaway’in satış fiyatı ise 69,90 TL.

Sıra dışı tasarımı ve bir o kadar da işlevsel özellikleriyle tüketicilerine zevkli ve kullanışlı çözümler sunan BUILT, tüm dünyaya hızla yayılmaya devam edecek gibi görünüyor.

Gourmet Getaway

Eğer ağzınızın tadını biliyor ve yolculuklarda bile lezzetten ödün vermek istemiyorsanız Gourmet Getaway sizin için biçilmiş kaftan. Yalıtım özelliği bulunan bu çanta, araba yolculukları ve tatiller için ideal… Genişleyerek birçok yemek kabını aynı anda alabilen Gourmet Getaway, rengarenk desenleri ile vazgeçilmez yol arkadaşınız olacak. Gourmet Getaway’in 4 saatlik yalıtım süresi ile plajda bile içecek ve salatanızı ise lezzetinden ve tazeliğinden ödün vermeden soğuk bir şekilde saklayabilirsiniz.

Hayata farklı renkler katan, tasarımıyla ve ergonomik yapısıyla kullananların kolay kolay vazgeçemeyecekleri BUILT’in ürünleri D&R, HepsiBurada.com, Joker, Darty, Electroworld, BestBuy ve Turkcell mağazalarından alınabilir