05082010105759 3110 726377mod - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri trans - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri
Starları peşinden sürükleyen moda trendleri

Modacıların en popüler vitrinleri olan ünlü yıldızlar, kendi tarzlarına uygun trendleri bulduklarında, onlardan bir türlü vazgeçemiyorlar.


trans - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri
Dolayısı ile sokaklarda onları cesur giysi ve aksesuarlarıyla defalarca görebiliyoruz. Bu yaz da bazı trendler dünyaca ünlü yıldızların gönüllerini fethetti ve onların bu trendlerden vazgeçmeye hiç niyetleri yok!

Bakın bunlar da trend belirleyen yıldızların vazgeçemedikleri...


a1 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Bilekten zincirli ayakkabılar
Özellikle Lanvin’in 2010 İlkbahar-yaz sezonunda yer alan bu modeli, ünlü kadınların vazgeçilmezi. Ayakkabı çok şık ve seksi görünüyor, üstelik her rengi ayrı bir güzel. Cameron Diaz, Diane Kruger ve Hilary Duff’da bizimle aynı fikirde…


a2 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Renkli çantalar
Görünen o ki Hollywood’da turuncu olanları tercih ediliyor. Ama bize sorarsanız, sarı ve fuşya olanları da mükemmel. Hangi rengi seçeceğinize kendiniz karar verin.

a3 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Jean şort – beyaz gömlek
Sanırım bu yazın ayrılmaz ikilisi diyebiliriz jean şortlara ve beyaz gömleklere… Sokakta, festivalde, hava alanında ünlü yıldızlar bu ikiliyi üzerlerinden çıkaramadılar.

a4 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Renkli topuklu ayakkabılar
Kıyafetinizin ne kadar renksiz olduğunun bir önemi yok. Altına giydiğiniz stiletto’larınızla, kıyafetinizin havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.


a5 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Prenses elbiseleri
Küçükkken Barbie bebeklerinize giydirdiğiniz elbiseleri hatırlıyor musunuz? Şimdi onları biz de giyebiliyoruz. Hem de çok daha seksi görünüyoruz.

a6 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Rengarenk çantalar
Eğer patchwork konusunda kendinize güveniyorsanız, modadan kesinlikle uzak kalmayacaksınız demektir. Hadi oturun ve kendinize rengarenk, etnik görünümlü bir çanta yapın.

a7 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Tek omuzlu bluzlar
Tam olarak tek omuzlu diyemeyiz bunlara aslına bakarsanız. Tek omuz aşağıya kaymış bol, dökümlü bluzları ben çok beğendim. Görünen o ki Hollywood yıldızları da öyle.

a8 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Beyaz blazer ceket
Kesinlikle bir tarz belirleyici. Bana sorarsanız artık gardırobun olmazsa olmazları arasında. Neyin üzerine giyerseniz giyin, her daim şıksınız.

a9 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Renk demetleri
İngilizce’de buna ‘color blocking’ diyorlar. Elbisenin belli bölgelerinde yoğunlaşmış renk demetleri, oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.

b1 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Korsaj kemerler
Korse desek değil, kemer desek o da değil. Bu aksesuarlar ikisinin karışımı. Oldukça kalın olan bu kemerler belinizin ince görünmesini sağlayarak sizi kum saati görünümüne kavuşturuyor; şıklığınızı garantiliyor

b2 - Starları peşinden sürükleyen moda trendleri Tüvit ceketler
Versace’nin 2010 İlkbahar – yaz defilesinde bu tüvit ceketleri görünce, itiraf edeyim biraz afalladım. Ama sizce de resimdeki 3 güzel bayan çok şık görünmüyor mu?