2010 yaz sezonunun ortalarına geldik. Baş döndüren çeşitlilikte trendler beğenimize sunuluyor.


Akıllı Alışveriş Önerileri!
Desenler, omuz detayları, kemerler, uzun elbiseler, platform topuklu ayakkabılar… Hangisini satın almalı, joker parçaları nasıl seçmeli, tarzımıza nasıl uyarlanmalı gibi sorular arasında boğuluyorsanız; akıllı alışveriş önerilerimize göz atın!

Desenler

2010 yaz modasında desenler altın çağını yaşıyor. Kış sezonundan alışık olduğumuz hayvan figürlü desenler popülerliğini korurken, çiçek desenleri her parçada görülüyor.

İndirim fırsatlarını değerlendirmek ve her zaman giyebileceğiniz parçalara yatırım yapmak istiyorsanız; desenli kıyafetlere dolabınızda yer açın.

Desenli kıyafet almadan önce vücut tipinizi göz önünde bulundurun. Uzun ve ince değilseniz; büyük desenli ve renkli kıyafetlerden uzak durmanızda fayda var. Küçük çiçek desenli kıyafetleri hem minyon tipli hem de balık etli vücut yapısına sahip olanlar rahatlıkla kullanabilir.

Sandaletler

Kış boyunca nefes alamayan ayaklarımıza özgürlük sunan sandaletler; 2010 yaz modasında parmak arası ve gladyatör modellerle karşımıza çıkıyor.

Günün her saatinde giyebileceğiniz, elbise, etek, pantolon, şort, tulum gibi tüm kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz sandaletleri; indirim döneminde dolabınıza ilave edebilirsiniz. 2011 yaz sezonunda popülerliğini koruyacak parmak arası sandaletler yatırım yapabileceğiniz parçalar arasında bulunuyor.

Gömlekler

Modası asla geçmeyen 2010 yaz sezonunda popülerliğin tepe noktasına varan beyaz gömlekler; dolabınızda mutlaka bulunması gereken joker bir parçadır. İndirim döneminde karşılaştığınız her modelde beyaz gömleği çekinmeden satın alabilirsiniz.

Beyaz gömlekleri günlük hayatta ya da ofiste giymek üzere kombinleyebilirsiniz. Gece dışarı çıkarken sade ve şık görünmek istiyorsanız; dar paçalı kot pantolon, yüksek topuklu ayakkabı ve dar kesimli beyaz bir gömlek tam size göre!

Omuz ya da yakası detaylı beyaz gömlekler; tarzınızla fark yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Elbiseler

Geçtiğimiz sezondan bu yana popülerliğini koruyan uzun elbiseler hem bu yaz hem de gelecek yaz trendi olmaya devam ediyor. Tek renk ya da desenli uzun elbise modelleri; indirim döneminde alınabilecek en iyi parçalardır. Elbisenizin modeline göre sandalet ya da topuklu ayakkabılarla kombinleyerek farklı stiller yaratabilirsiniz.

Kemerler

Aksesuarlar; kıyafetinizi baştan aşağı yeniler. Sade bir elbiseyi hareketlendirir, şıklık katar. Uzun gömleğin üzerine takacağınız ayakkabınızla aynı renkte kemerle uyumu yakalayabilirsiniz. Kemer modellerinde uzun süre değişiklik olmaz ve indirim döneminde aldığınız kemeri sıkça kullanabilirsiniz.

Alışverişe çıkmadan önce ayakkabı ve çanta renklerinize göre atıp, kemer renginizi belirlemeniz faydalı olacaktır.