12766352961b flormar goz makyaji - Rengarenk gözlerYazın gelmesiyle birlikte kışın kullanılan pastel ve soft renkler yerini capcanlı renklere bırakıyor. Bu yaz gözlerde Ultra Eyeliner’ın altın sarısı, çimen yeşili ve deniz mavisi renkleri ön planda olacak gibi gözüküyor!

Haziran ayının ortasına geldiğimiz şu günlerde, kıyafetlerimizde olduğu kadar makyajımızda da daha canlı ve dikkat çekici renkler tercih etmeye başladık. Sıcak havanın etkisiyle akmayan ve ilk sürüldüğü andan itibaren tazeliğini koruyan bir makyaj herkesin hayalidir.

Flormar Ultra Eyeliner; yeni renkleri ve saatlerce rengini muhafaza etme özelliğiyle kadınların bu yaz göz makyajında favori ürünü olacak.

Altın sarı, çimen yeşili ve deniz mavisi
Flormar Ultra Eyeliner serisi; formülünde yer alan jojoba yağı, nemlendirici özelliği ile cildi tazeleyip yenilerken, E Vitamini ciltteki nemin korunmasını ve cilt yaşlanmasını engelliyor, cilt bakımına yardımcı oluyor. Doğal antioksidanlar ise yaşlanmaya karşı koruma sağlıyor. Ayrıca içeriğinde bulunan ascrobyl palmitate kollajen üretimini arttırarak cilde sıkı, dayanıklı, canlı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Ultra Eyeliner’ın suya dayanaklı yapısı ise ürünün, yaz aylarında bile akmayarak rahat kullanım olanağı sunuyor. Ultra Eyeliner’in en önemli özelliklerinden biri ise içeriğinde hayvansı ürünler bulunmaması olarak karşımıza çıkıyor.

Birbirinden farklı 6 renge sahip Ultra Eyeliner’ın, kahverengi ve siyah klasik renklerinin dışında, gümüş gri, çimen yeşili, üzüm moru, altın sarı ve deniz mavisi renkleri bulunuyor.