Kırmızı halıda ünlü modacıların en beğenilen tasarımları içinde kameralara daima güvenle el sallıyor Eva Mendes. Her zaman en seksi ve en şık kıyafetleri giyiyor ve bunları da çok iyi taşıyor. Giysi seçerken her zaman iddialı davranıyor. Geçen yıl Oscar törenlerinde giydiği kırmızı siyah güllerle süslü Dolce & Gabbana tuvaleti hatırlıyor musunuz? Bana sorarsanız bu kesinlikle cesaret isteyen bir şeydi.

Düşünüyorum da, Eva Mendes'i pantolonla çok sık görmüyoruz. Genellikle etek ve elbiseyi tercih ediyor. Özellikle yaz aylarında maksi elbiseler ve yazlık, renkli elbiseler Eva Mendes'in favorilerinden. Bunları da tabii ki yüksek espadrilleri ve büyük güneş gözlükleriyle tamamlıyor.

Mendes, Dior, D&G, Calvin Klein gibi markalardan vazgeçemiyor. Zaten güzel yıldız zamanında bu markaların hepsinin sözcülüğünü yapmıştı. Son zamanlarda Eva'nın favori markaları arasına bir de Oscar De La Renta eklendi.

Mendes özellikle kış aylarında kalem etekleri ve elbiselerinin üzerine uzun trençkotlar giymeyi çok seviyor. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Eva Mendes her daim şık ve bakımlı olmayı başarabilen kadınlardan. İster havaalanında olsun ister alışverişte, hiç bitmeyen bir defilede yaşıyormuş gibi...

aBrian20Atwood20Pumps - trans  	 Hollywood'un en şık Latin yıldızı: Eva Mendes

ADior - trans  	 Hollywood'un en şık Latin yıldızı: Eva Mendes

Alberta20Ferretti - trans  	 Hollywood'un en şık Latin yıldızı: Eva Mendes

aOscar20De20La20Rnta20 20Dior - trans  	 Hollywood'un en şık Latin yıldızı: Eva Mendes

aZac20Posen - trans  	 Hollywood'un en şık Latin yıldızı: Eva Mendes