İndirimden Neler Alsak?
Alışverişe başlamadan önce kadınlar üzerinde yapılan bir araştırmanın sonuçlarını aklımıza kazıyoruz. Kadınlar; indirim döneminde aldıkları parçaların %70’ini asla giymiyormuş. Şimdi durup kendi dolabınızı gözünüzün önüne getirin. Sizin de fiyatı uygun olduğu için alıp bir kere bile giymediğiniz kıyafetleriniz var öyle değil mi? Alışveriş yaparken modelini çok beğenmediğiniz halde etiket fiyatını beğenerek aldığınız ürünler dolabınızda yer kaplayıp giyebileceğiniz kıyafetleri gizlerken, bütçenizde kapanması zor açıklara neden olabilir. Hem ekonomik hem de akıllı alışveriş için araştırma sonucundaki kadınlar gibi olmamayı hedeflemeliyiz.

Peki, indirim döneminden neler alalım, hangi parçalara yatırım yapalım diyorsanız; her dönem kullanabileceğiniz, vücut tipinize uygun parçalar seçmelisiniz.

Hem iş hem günlük hayatta kurtarıcınız olacak beyaz, gri, siyah renkte basit atletler satın alabilirsiniz. Hırkalar ve ceketlerle birlikte giyerek kış mevsiminde de kullanabilirsiniz.

Pamuklu kumaştan üretilmiş, siyah, bej ya da kahverengi tonlarında kısa şortlar; kış sezonunda çizmeler, dizüstü çoraplarla giymek için ideal parçalardır. İndirim döneminde uygun fiyatlı şortlar görürseniz, kaçırmayın! Tabii en fazla 3 adet almak şartıyla…

2011 ilkbahar sezonuna şimdiden ekonomik bir hazırlık yapmak istiyorsanız; dore ve lame renklerinde babetler satın alabilirsiniz. Üstelik sonbaharın güneşli günlerinde elbiselerinizle birlikte giyebilirsiniz.

Kış mevsiminde hırka, ceket ve botlarla kombinleyebileceğiniz; üzerinizde bahar havası estirecek çiçek desenli elbiseler indirim döneminde satın alabileceğiniz garantili parçalar arasında yer alıyor.

Bacak boyunuzu uzun göstermek, trendi giyinmek istiyorsanız; yüksek bel pantolonlar ve 50’lilerin havasını yansıtan uzun etekleri indirim döneminde alabilirsiniz. Üstelik bu parçaları her mevsim giyebilirsiniz.

2011 kış modasında etkisini sürdüren askeri yeşil tonlarında, vücut tipinize uygun kıyafetleri alışveriş sepetinize gönül rahatlığıyla ekleyebilirsiniz.