12913249411 magicform icgiyim - MagıcForm Yılbaşı İç Çamaşırı koleksiyonu

58 yıldan beri önemli ve özel günlerin markası olarak tercih edilen MAGICFORM, 2011 Yılbaşı Koleksiyonunda da kadınların en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.
12913249302 magicform icgiyim - MagıcForm Yılbaşı İç Çamaşırı koleksiyonu
Seçtiğiniz kıyafeti istediğiniz gibi taşımanıza yardımcı olacak, göğüsleri 2 bedene kadar büyük gösteren su dolgulu sütyenler, şıklığınızdan ödün vermeden kullanabileceğiniz minimiser sütyenler, dikişsiz külotlar ve farklı bölgeleri kamufle etmek için tercih edeceğiniz korseler MAGICFORM Nişantaşı Valikonağı ve Kanyon Alışveriş Merkezindeki mağazalarında sizleri bekliyor.

12913249303 magicform icgiyim - MagıcForm Yılbaşı İç Çamaşırı koleksiyonu


Markanın Baş Tasarımcısı Gamze Civelekoğlu tarafından hazırlanan, sezonun sürprizi olan saf ipekten tasarlanan uzun gecelikler, sabahlıklar, baby doll’ler ve iç çamaşırı takımları, kendinizi yepyeni bir yılda da şımartmanız için hayat buldu. İpek kumaşın tende hissettirdiği yumuşacık duygu, feminen detaylar ile ön plana çıkıyor.
12913249304 magicform icgiyim - MagıcForm Yılbaşı İç Çamaşırı koleksiyonu


Koleksiyonda, gizemli kadını temsil eden vizon ve her dönemin rengi olan siyah, dantel ve satenin uyumu ile farklı kesimlerdeki sütyen ve külot takımlarla birleştirilirken, brode ve taşların renk üzerindeki dansı, tasarımların doğasını vurguluyor. Ekru ile pudra pembesinin, siyahla beyazın uyumu ise dantellerle, uçuşan ipek ve drapeli ayrıntılarla bütünleşiyor. Kırmızı, siyah, mor ve ekru renklerle tasarlanan saten baby doll’lere, takım olarak da kullanılabilecek sabahlıklar eşlik ediyor.

12913249305 magicform icgiyim - MagıcForm Yılbaşı İç Çamaşırı koleksiyonu

İç çamaşırı sıfatından çıkıp, artık dış giyimde de kullanılan büstiyerler, ekru ve siyah rengin ve incecik işlenmiş dantelin zerafetiyle modaya sıcacık bir gönderme yapıyor.

Yılbaşı şarkıları çalan özel müzikli külotlar, saten ve polar uyku gözlükleri, kırmızı, siyah, mor, yeşil, mavi, pudra pembesi gibi farklı renklerde ve leopar desenle de tasarlanan dantel bacak bantları, eğlenceli iç çamaşırları ve gecelikler, tüm yıl boyunca şansınızı yüksekte tutacak kırmızı külotlar ve kadının tutkusu olan tüylü ve ince topuklu el yapımı terlikler hem kendinizi şımartmak hem de hediye olarak sevdiklerinize almak için birebir.

Yepyeni bir seneye, yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşadıklarını belirten markanın Eş Başkanı Handan Ercengiz, kendini ifade etmeyi bilen tüm kadınların yeni yılını MAGICFORM Ailesi olarak kutladıklarını belirtiyor.

12913249306 magicform icgiyim - MagıcForm Yılbaşı İç Çamaşırı koleksiyonu
Yeni bir yıla heyecanla merhaba demek isteyen tüm kadınlar için tasarlanan MAGICFORM ürünlerini, seçkin içgiyim mağazalarında, Boyner ve Debenhams zincirlerinde ve markanın Nişantaşı Valikonağı Caddesi ve Kanyon AVM’deki konsept mağazalarında bulabilirsiniz.