...


14 dusuk bel pantolon gobek - Yaşınıza Uygun Pantolon Tercihi

20′Lİ YAŞLAR


Skinny, bol, yırtık, düşük bel veya klasik kesim jeanler en çok giydiğiniz, vazgeçilmez parçalarınızdandır. Bol ve maskülen, boyfriend tarzları çok moda, mutlaka denemelisiniz. Tam yaşınıza uygun renkli jean modelleri stilinizi yansıtabilir. Sadece klasik mavi denim renklerini değil, farklı renkleri de deneyin, örneğin sarı, yeşil ve kırmızı yazın iddialı jean renklerinden ve tam sizin yaşınıza göre. Tabii ki yaz aylarında en çok tercih edilen beyaz jean'ler diğer alternatiflerinizden. Mini, yırtık veya aşınmış denim etek ve şort modellerini de denemenizi tavsiye ederiz.

30′LU YAŞLAR

Bol, maskülen, boyfriend jean'ler yerine daha şık ve modem çizgileri tercih edebilirsiniz. Skinny jean'ler alternatifiniz olabilir, uzun bol tunikler ve şık bluzlarla dar jean'leri tamamlayabilirsiniz. Üstü dar, paçası bol olan jean'leri topuklu ayakkabılarınızla kombine edebilirsiniz. Taşlanmış, yırtık jean'ler yerine klasik denim renkleri ve koyu griler tam size göre. Yaz için beyaz jean'ler veya nötr renkler örneğin açık griler diğer alternatiflerinizden. Siyah bluzları açık renkli jean'lerle çok şık tamamlayabilirsiniz.

40'LI YAŞLAR

Yüksek bel jean tam size göre. Yüksek beller karın bölgesindeki fazlalıktan toparlar adeta korse görevi görürler. Çok düşük bel jeanlerden uzak durun, özellikle kumaş pantolonlara benzer kesimi ve pilili jeanler şık bir hava katıyor, önemli olan belinize ve kalçanıza oturan modelleri tercih etmen izdir. Mavi denim renkleri daha zayıf gösterir ve her şeyle kolaylıkla kombine olurlar.