Markanın Baş Tasarımcısı Gamze Civelekoğlu ve ekibi tarafından hazırlanan koleksiyonda; somon, beyaz, toprak tonları, mavi ve pembe renkler başrolde. Kadın tenine en yakın kumaş olan ipek ile tasarlanan farklı boylardaki gecelik ve takım olarak da kullanılabilecek sabahlıklar, ilkbaharı karşılamak için üretildi.

magicform - İç Çamaşırda İlkbahar Modası
Floral serisinde yer alan lacivert üzerine küçük çiçek desenleri ve fiyonk detayları ile hayat bulan takım dünya modasını üzerinde taşımak isteyen kadınlar için birebir.

Açık pembe, kahverengi ve mavi olarak tasarlanan takım, yine aynı renklerde hazırlanan puanlı ve çizgili modelleri ile ilkbaharın gelişini kutluyor.

Sezonun sürprizi kelebek motifli stringler… Mavi, pembe, fuşya, turuncu, siyah ve haki renkler ile ve taşların ışıltılarıyla tasarlanan külotlar, beyaz ve siyah fonları ile dikkat çekiyor.

Her sezonun vazgeçilmez iç giyim kumaşı olan dantellerin beyaz ve somon renkler ile tasarlanan takım ve bustiyer, şık bir ilkbaharın habercisi. Siyahın dantelle kombinasyonunun en güzel örneklerinden biri olan korse aparatlı takımda ise, pembe fiyonkların çocuksu esintilerini de taşıyor.

Magicform, Türkiye’de 200’ü aşkın noktada, Boyner ve Debenams zincirlerinde ve Nişantaşı ve Kanyon’da bulunan konsept mağazalarında sergilemeye başladı.