98506587 - Guess 2011-2012 Kış Aksesuar Koleksiyonu

Guess rengârenk 2011-2012 kış aksesuar koleksiyonu ile trendleri yakalamanız kolaylaşıyor. Giysilerinizin en moda tamamlayıcıları Guess’den.

GUESS’in birbirinden renkli ve trendy 2011/12 Kış sezonu çanta ve ayakkabı koleksiyonu ile sokaklarda karnaval havası esiyor. GUESS’in muhteşem uyumdaki ayakkabıları, eko-kürk ve lastik detayları kendi stilini yaratan moda severleri cezbediyor. Erkek için tasarlana maskülen botlar, kadın ayakkabı modellerine eklenen gümüş parıltılar ve logo’lar yine çok seksi ve dikkat çekici... Kadınlar için ayakkabılar da kullanılan aksesuarlar, şık, kullanışlı kemer ve fularlar, kurdeleli çantalar, denim den esinlenilmiş grafik veya eko-kürk süslerle kombinleniyor.
Leopar ve piton desenleri GUESS’in ruhunu yansıtıyor.


84602352 - Guess 2011-2012 Kış Aksesuar Koleksiyonu

GUESS’in sofistike ve cüretkar, koleksiyondaki çantalar klasik şekillerin, modern renklerin harmanlanmasıyla oluşuyor. Doğal renkler parlak metal detaylarla daha da göze çarpıyor. GUESS kadınına gün boyu eşlik eden çantalar daha büyük, akşam içinse el çantaları ve clutchlar daha ön planda yer alıyor. Sezon için kapitone modeller, leopar ve piton desenleri, kilitler ve fermuarlarla bu çantaları tamamıyla karşı konulamaz kılıyor ve taze, genç bir görünüm veriyor. New York’un şehir tarzı kadınımızın ayakkabılarına ilham verip, geometrik topukların, leopar ve piton desenleri ile GUESS ruhunu yansıtıyor. Retro ve lüks bir koleksiyon havasına dönüştürmektedir.


13322993 - Guess 2011-2012 Kış Aksesuar Koleksiyonu

Timsah derisi ve leopar desenlerinden oluşan detaylar veya şık büyük çantalar ile GUESS kadını Beverly Hills’teki alışverişi kokteyl saatine taşıyor.