Eğer hediyenizi seçmediyseniz, sevdiklerinize şık bir saat almaya ne dersiniz? Tasarım harikası bu saatler şüphesiz mükemmel bir hediye alternatifi...

07122009081145 3099 667463saa - Şımartan yılbaşı hediyeleri

Saat deyip geçmeyin, bu saatlerin her biri adeta birer mücevher gibi… Hediye paketinden çıktığında, kesinlikle beğenilecek bir sürpriz arıyorsanız, saat rehberimize bir göz atın ve en çok beğendiğinizi sevdiklerinizle paylaşın. Onları şımartmanın bir yolu da bu saatlerden geçebilir! Hem kullanışlı hem de çok şık bir hediyeyi beğenmeyecek insan yoktur!

a1 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Kar taneleri

Chopard'ın Happy Sport koleksiyonundan olan beyaz saat, 3 adet hareketli pırlantası ve 1 adet hareketli kar tanesi motifiyle çok eğlenceli.

a2 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Zarafet sembolü

La Mini D de Dior, yalın bir şıklık arayanlar için. Siyah saten kayışlı saatin kadranı Tahiti incisi, çerçevesi pırlantalarla tasarlanmış.

a3 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Klasik ve zarif

Cartier - Tank Française saati değişiklikten çok fazla hoşlanmayan ve zevkleri kolay kolay değişmeyen kadınlar için ideal. Çok şık, klasik ve zarif.a4 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Güçlü ve şık

Bvlgari tasarımı Assioma D paslanmaz çelikten oval kasasıyla çok sert ve güçlü görünüyor. İçindeki gücü bileklerinizde ifade etmek istiyorsanız, bu saate bir göz atın.

a5 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Değerli

Ebel - Beluga Tonneau altın rengindeki incecik kadranı, küçük akrep ve yelkovanı sayesinde bir bilezik gibi görünüyor.

a6 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Spor şıklık

Büyük ihtimalle şu anda üzerinizde boyfriend ceketiniz ve tişörtünüz var. O halde spor ama aynı zamanda şık görünmeyi seviyorsunuz demektir. Sizin için ideal olan saat ise kesinlikle Rolex – Airking.

a7 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Sofistike zamanlar

Louis Vuitton Tambour Quartz, ortasındaki pırlanta monogram çiçeği, mavi kadranı ve parlak deri kayışıyla bir klasik olmaya aday.

a8 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Tasarım harikası

Cartier Libre Noeud, markanın mücevher saat koleksiyonundan nadide bir parça. Japonların obilerini bellerine bağladıkları şekilden ilham alınarak tasarlanan saatin kayışı, koyu gri satenden.


a9 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Beyaz geceler

Hermes Cape Cod serisinin Tono modeli, markanın efsanevi zincir bileklik modelin ilham alınarak dikdörtgen kasa ile tasarlanmış. Sedef kadranı ve pırlantalı çerçevesiyle dikkat çekiyor.

b1 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
Gökkuşağı

Bovet'nin Rainbow Dial koleksiyonu, ismini gökkuşağı rengindeki rakamlarından alıyor. Pırlantalı çerçevesi ve mavi krokodil kayışıyla mükemmel!


b2 - Şımartan yılbaşı hediyeleri
İhtişam perisi

Girard-Perregaux markası, saatçilik tecrübesiyle pırlantayı buluşturarak Cat's Eye Haute Joaillerie eserini yarattı. 539 adet pırlantadan
52 karat. Hayal ötesi...