Özel kalıp, kumaş ve dikiş kalitesi sayesinde giyildiğinde bir beden daha ince gösteren Reform Jeans Koleksiyonu, birbirinden farklı renk ve modelleriyle göz kamaştırıyor.

LC Waikiki, hem rahat hareket olanağı sağlayan hem de vücudu korse gibi toparlayan yeni Jean modelleri, bedeni saran esnek ve bir o kadar tok kumaş kalitesiyle huzurlarınızda... Daha ince ve fit görünmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Reform Jeans modellerinde kullanılan özel paneller ve dikişler sayesinde karın bölgesi düzleştirilirken, basen ve ağ bölgesindeki özel kalıp uygulamaları vücudu olduğundan sıkı, hatta bir beden kadar küçük görünüyor.

Tüm gözler üzerinizde olacak…

Daha şık ve kadınsı detaylarla bezenen Reform Jeans, ön ve arka ceplerde kullanılan özel nakışlar, parlak taşlar ve ışıltılı ipliklerle fit görünümü trendy bir forma sokuyor. Artık jean’ler sadece günlük ve spor kullanımdan çıkıyor, işe giderken de giyebileceğiniz şık seçenekler haline geliyor. Jean rahatlığından fedakârlık etmeden Reform Jeans ile şık görünmeye “evet” diyen tüm kadınlar için özel tasarlanan Jean serisi ile tarzınızla hep bir adım önde olmaya hazır olun!

Reform Jeans koleksiyonu, dikkat çekici 4 farklı modelden oluşuyor. Sissy modeli açık mavi denim renginde olup ön ve arka ceplerinde pırıltılı taşlar ve modern bir işleme bulunuyor. Beira modeli ise koyu lacivert ve arka cepte siyah parıltılı taşlardan oluşan işlemesi ile bir trend sahibi bir şıklık yaratıyor. Ceplerinde özel gül nakışı siyah pırlantalarla bezenmiş Rosetta modeli siyah denim renginde olup gümüş gül şeklindeki düğme ve rivetleri ile göz dolduruyor. Sportif görünümü yakalamak isteyenler için tasarlanan Moya modeli ise biraz daha sade fakat modern bir cep kesimiyle dikkat çekiyor.

İyi bir gece elbisesinin altına giyilen korse nasıl daha sıkı bir görünüme imkan tanıyorsa; Reform Jeans de korse giymeden hedeflenen görünüme kavuşmanın sırrını tüm kadınlarla paylaşıyor. Korselerinizi bir kenara bırakın ve Reform Jeans hareketine siz de ayak uydurun. Daha dar, daha ince ve daha formda görünmek için Reform Jeans yeterli!