Amerika'dan ithal Bella Bicchi'nin trendi gece elbiselerine göz atın. Yılbaşı gecesinde ne giysem diyenler için farklı alternatifler bulacaklar.
bella bicchi mkl - Bella Bicchi Yılbaşı Elbiseleri


50 yıldır kadın dış giyiminde yüksek kaliteyle üretim yapan Bella Bicchi özel kutlamalarda, davet ve partilerde şık olmak isteyen kadınlar için ideal.

Amerika, Avrupa ve Asya kıtasındaki çeşitli ülkelere hazırladığı kaliteli palto, manto ve kabanları ihraç eden firma, şimdi Kadıköy'de açtığı yeni mağazasında satışa sunduğu şık gece elbiseleriyle de çok iddialı. Son trendleri yansıtan, kaliteli kumaşlarla üretilen gece elbiseleri Amerika'dan ithal ediliyor ve uygun fiyatlarla kadınların beğenisine sunuluyor.bella micchi mkl ici - Bella Bicchi Yılbaşı Elbiseleri


Kadıköy Altıyol'daki Bella Bicchi mağazası, onlarca seçeneğiyle hayalinizdeki kıyafete kavuşma imkanı sunuyor. Amerika'nın ünlü markalarından seçilen şık gece elbiseleri bulabileceğiniz mağazada; satenler, ipekler, organzeler, kısa, uzun, dar, bol kesim elbiseler pul, payet, fiyonk, çiçek ve fırfır gibi detaylarla hareketlendiriliyor. Yeni yıl organizasyonunuz için vücut tipinize ve tarzınıza en uygun elbiseleri Bella Bicchi mağazasında bulabilirsiniz.