İç giyim dünyasının lider markalarından Ten, 2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile teninizde fark yaratmaya devam ediyor. Siyah, beyaz, ekru, buz mavisi ve somonun ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonda, farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden takımlar, büstiyer, gecelik, babydoll, sabahlık, sütyen, thong, külot ve stringler kadınlara rahatlık, şıklık ve kaliteyi bir arada sunuyor. Yıkamaya dayanıklı kumaşlardan ve aksesuarlardan oluşan Ten'in sonbahar-kış koleksiyonunda likralı dantellere ipek satenler ve viskonlar eşlik ediyor.

1 131 - Ten'den sıcacık kış koleksiyonu


Vücut estetiğine uygun toparlayıcı, büyütücü ve küçültücü özelliklere sahip ve cupları tamamen Ten'in Sonbahar-Kış Koleksiyonu'na özel olarak tasarlanan sutyenler, yumuşak dokulu ve bedeni saran özellikleriyle uzun süre kullanım rahatlığı sağlıyor. Farklı zevklere ve vücut yapısına hitap eden sütyen modellerinin yanı sıra koleksiyondaki stringlerde vücuda rahat oturabilmesi için ayar halka kullanılırken, , thonglar ve geniş kenarlı külotlar bedene oturma ve toparlayıcı özellikleriyle fark yaratıyorlar.

2 102 - Ten'den sıcacık kış koleksiyonu

Aksesuarlar ve Ten logolu aparatların altın kaplama tekniği kullanılarak özel olarak hazırlandığı Ten'in Sonbahar-Kış Koleksiyonu, Ten mağazalarında... Ten ayrıcalığını teninizde yaşamak istiyorsanız, size en yakın Ten mağazasına mutlaka uğramalısınız.
**********function fbs_click() {u=********.href;t=document.title;window.open('htt p://www.facebook.com/sharer.php?u='+encodeURIComponent(u)+'&t='+encodeURIComponent(t),'sharer','toolbar=0,stat us=0,width=626,height=436');return false;}***********