Yeni yıl yeni umutlar demek. Daha iyi bir gelir, güzel bir aşk, sıcak bir yuva, sıkı dostluklar… Sadece kendimiz için değil, tüm sevdiklerimiz için bunları ister ve yeni yılın uğur getirmesi için onlara şık armağanlar veririz. Peki bu yıl berekete davetiye çıkarmak için ne hediye etmeyi düşünüyorsunuz? Kırmızı çamaşır demeyin, o çok eskilerde kaldı. Bol kazançlı ve bereketli bir yıl için yeni ve kaliteli bir cüzdandan daha iyi bir seçenek var mı? 60 yıllık deri ustalarının elinden çıkma birbirinden şık, gösterişli, kullanışlı Matraş cüzdanları geniş renk ve model seçeneğiyle her zevke hitap ediyor. Pembeden mora, turuncudan maviye, siyahtan sarıya birbirinden şık Matraşlar, yeni yıla özel hediye kutuları içinde paketleniyor.

11121910 g2skfigwaz - Bereketli bir yıl için kırmızı çamaşır değil, yeni bir cüzdan hediye edin


Yeni yıl yeni umutlar demek. Daha iyi bir gelir, güzel bir aşk, sıcak bir yuva, sıkı dostluklar… Sadece kendimiz için değil, tüm sevdiklerimiz için bunları ister ve yeni yılın uğur getirmesi için onlara şık armağanlar veririz. Peki bu yıl berekete davetiye çıkarmak için ne hediye etmeyi düşünüyorsunuz? Kırmızı çamaşır demeyin, o çok eskilerde kaldı. Bol kazançlı ve bereketli bir yıl için yeni ve kaliteli bir cüzdandan daha iyi bir seçenek var mı? 60 yıllık deri ustalarının elinden çıkma birbirinden şık, gösterişli, kullanışlı Matraş cüzdanları geniş renk ve model seçeneğiyle her zevke hitap ediyor.

Pembeden mora, turuncudan maviye, siyahtan sarıya birbirinden şık Matraşlar, özel hediye kutuları içinde paketleniyor. Dahası Matraş, cüzdanlar üzerine yeni yıl mesajınızı da baskı yöntemiyle yazma olanağı da veriyor. Her ürününü incelikle tasarlayan Matraş’ın deri cüzdanları kadın, erkek ve unisex olmak üzere üç farklı kategoriye sahip. Cüzdan çeşitleri arasında kartlık, seyahat cüzdanı, bozuk para cüzdanı gibi çeşitler de bulunuyor. Ayrıca cüzdanlar dört, altı ve dokuz kartlıklı olarak satın alınabiliyor.

11121216 danhig5end - Bereketli bir yıl için kırmızı çamaşır değil, yeni bir cüzdan hediye edin


Zenginliğin sembolü deri eldivenler, yeni yılda şans getiriyor

Asilzade gardırobunun ayrılmaz parçası, elegan stilin temel taşı deri eldivenler, yine Matraş’ın yeni yıl hediye önerilerinin başında geliyor. Sıcak dostlukları pekiştiren Matraş eldivenlerle sevdiklerinizin yeni yıla zengin bir başlangıç yapmasına yardımcı olacaksınız. Matraş’ın yumuşacık deriden dış malzeme ve elleri sıcak tutan astardan hazırlanan el yapımı deri eldivenlerinin kadın ve erkekler için farklı stillerde pek çok çeşidi bulunuyor.