Sizin seçimizin iç gıdıklayıcı iç çamaşırlar mı,yoksa masum iç çamaşırlar mı?Bakalım burcunuz bu konuda neler söylüyor?

KOÇ

Aceleci ve sabırsız olan koç burcu aşk hayatında da sıradışı hareketleriyle partnerini şaşırtmayı sever bu nedenle fantezi dünyası da gelişmiştir.
Cesur iç çamaşırları, seks oyuncakları ve küçük oyunlar Koç kadınının hoşuna gider.

BOĞA

Soğukkanlı ve ağırbaşlı görünümüne ateşli bir seks hayatına sahip olan boğalar, ateşli ve seksi iç çamaşırlarına bayılırlar. Kırmızı favori renkleridir.

İKİZLER

Yenilikçi olmayı seven enerjisi bol İkizler, iç çamaşırı seçiminde de sıradışı olmayı sever. Pudra rengi büstüyer ve yüksek bel korseli külotla eskiye dönüş yapacaksınız.

YENGEÇ

Aşk hayatlarında şefkat ve ilgi bekleyen yengeçler tatlı sözcüklere bayılırlar. İç çamaşırı seçimlerini de aynı şekilde fırfırlı , fiyonklu ve çizgi karakterli olanlardan seçerler.

ASLAN

Her konuda üstünlük kurmayı isteyen aslanlar seks hayatlarında da aynı şekildedirler. Pohpohlanmayı seven aslan burcu giydikleriyle de beğenilmek ister. Şık ve farklı tasarımların iç çamaşırlarına bayılırlar. Yatakta partnerinden iltifat bekleyen aslanlar, iç çamaşırı seçiminde klasik ve dantel ağırlıklı modellerden hoşlanırlar.

BAŞAK

Hislerini ve düşüncelerini kolay kolay açığa vuramayan Başaklar, duygularından çok mantığıyla hareket ederler. Deyim yerindeyse kapalı bir kutu olan başaklar, cinsel hayatlarında çekingendirler.

İç çamaşırlarını genellikle üzerine giydikleri sabahlıkla gizlerler ve karanlıkla birlikte olmayı tercih ederler. Titizlik konusuna çok önem veren başaklar için, iç çamaşırın süsünden çok düzgün ve temiz durması önemlidir.

TERAZİ

Sakin bir yapıya sahip teraziler aceleden hiş hoşlanmazlar. Terazi burcunu rahatlatmak için yumuşak davranmalısınız . Ayrıca teraziler için ortam çok önemlidir. Yavaş yavaş soyunmayı hem sevdikleri için, hem de fantezi açısından birkaç iç çamaşırını birlikte giyinmeye bayılırlar. Son derece zevkli olan teraziler, harika iç çamaşırı kombinasyonu yapabilirler. Dantelle düz bir sütyeni üst üste giyerek çok şık bir kombinasyon yapabilirler.

AKREP

Aşkını sahiplenmeyi seven akrepler, zevklerine düşküdürler ve dış görünüşe çok önem verirler. İddialı iç çamaşırlarına bayılırlar. Hakkıyla taşıyabilmek için de formuna dikkat ederler.

YAY

Rahatlığına düşkün yaylar, salaş giyinmeyi severler. Erkek arkadaşının gömleği yayların vazgeçemeyeceği bir fantezidir. Seks yaptıktan sonra üzerine erkek arkadaşının hırkasını veya gömleğini giyip TV karşısına geçebilir. Boxer modelli külotlar yüzücü sütyenleri yaylar için biçilmiş kaftandır. Dantel de tercih edebilirler, ancak rahat olmak şartıyla.

OĞLAK

Ukala ve taviz vermeyen yönleriyle dikkat çeken oğlaklar, tek gecelik ilişkilerden hoşlanmazlar. Partnerinin isteklerini yerine getirmek ve dikkatini çekmek için uğraşır. Genellikle canlı ve parlak renkleri tercih eder. Jartiyer ve eldivenler en sevdikleri aksesuardır.

KOVA

Geleneklerine düşkün kovalar, canlı bir seks hayatlarına sahiptirler. Çıplaklıktan çekinmezler. Daha çok şeffaf modelleri tercih ederler. Partnerini baştan çıkarmak için iç çamaşırını silah olarak kullanmazlar.

BALIK

Masum ve utangaç balıklar, seks hayatlarında ilk hamleyi karşısındakinden beklerler. İç çamaşırı tercihlerini genellikle çok seksi olmayan modellerden yana kullanırlar.