İstanbul'un alışveriş, eğlence ve kültür merkezi Profilo AVM, evlilik hazırlıkları yapanları çok sevindirecek bir yeniliğe imza atıyor. Beyaz Cadde, Türkiye'nin en tanınmış gelinlik markalarınınsayısız gelinlik seçeneğini aynı caddede görmek isteyenleri Profilo AVM'debekliyor

Evlilik hazırlıkları yapan ve gelinlik telaşında olan gelin adaylarına Profilo AVM'den müjde! Artık düğün alışverişi yapanlar için yepyeni bir adres var: BeyazCadde! Songül Sarpbaş, Esin Arıcan, Mesut Kirazlı, Nuray B Moda Evi, EsraModa Evi, Nihan Gelinlik, Tuğba Moda, Kaneviçe, Hülya Moda, Çiğdem Gelinlik,Aydın Göynü, Nur Banu Gelinlik, Madame Amour, İstanbul Moda, İpekten, SerapGelinlik ve Robe Blanche'ın da içinde yer aldığı 19 yerli gelinlik markasını aynı cadde üzerinde görme imkanı sunan Beyaz Cadde, Türkiye'nin en büyükgelinlik merkezlerinden biri olarak kapılarını evlilik hazırlıkları yapanlara açtı. Şehir merkezindeki bir AVM içinde, ilk kez bu sayıda Türk gelinlik tasarımcısını bir araya getiren Beyaz Cadde'de İstanbul'un önde gelen modaevleri dışında, gelinlik konusunda İzmir'in Türkiye çapında ün yapmış firmaları da yer alıyor.

İstanbul'un alışveriş, eğlence ve kültür merkezi Profilo AVM'nin giriş katında, yeni evlenecekler için şehrin merkezinde sayısız seçeneği bir arada sunduğu 2500 m2 alana kurulan Beyaz Cadde, Profilo Alışveriş Merkezikatkıları ile Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu ve Gelinlikçiler Derneği'nin çalışmaları sonucunda hayata geçirildi.

209 mağazası, 7sinema salonu, 20 hatlı bowling ve 16 masalı bilardo salonu, üç tiyatro salonu,1300 araç kapasiteli otoparkı, 2200 m2 alan üzerine kurulu kapalı yüzme havuzluSports Club'ı ve PAM Çocuk Kulübü'yle, ziyaretçilerinin hoşça vakitgeçirebilmeleri için A'dan Z'ye tümolanakları bünyesinde bulunduran Profilo Alışveriş Merkezi, bundan sonra evlilik hazırlıklarının da ilk adresi olacak.