Çizgili modelleri kullanmaya her zaman cesaret edemiyor, özellikle bu sezon çok moda olan denizci modellerinin taşıdığı geniş çizgilerin sizi kilolu göstermesinden korkuyor olabilirsiniz. Ancak vücut tipinize göre doğru seçimler yaparak rahatlıkla bu modelleri taşıyabilirsiniz. Çünkü biz size yardım edeceğiz!

27083 - Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?
Üzerinizde parçalardan sadece birinin çizgili olmasına özen gösterin. Çizgili kıyafetinizi, mutlaka tek renk bir parçayla kombinleyin.

27082 - Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?
Kum saati gibi kıvrımlı hatlara sahipseniz şanslısınız. Orantılı vücut ölçüleriniz sayesinde bedeninizi saran çizgili üstleri istediğiniz gibi giyebilirsiniz.

27081 - Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?
Vücudunuzun üst kısmı ince, alt kısmı kalınsa, çizgili bir üstü düz renk bir etek ya da jeanle kullanabilirsiniz. Eğer durum tam tersi ise, çizgili bir etekle koyu renk bir üstü eşleştirebilirsiniz.

27080 - Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?
Kısa boyluysanız yatay yerine, dikey ve çapraz çizgili kıyafetleri tercih etmelisiniz. Özellikle dikey çizgili etek ve pantolonlar boyunuzu daha uzun gösterecektir.

27078 - Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?
Çizgileri yalnızca aksesuarlarınızda da kullanabilirsiniz. Örneğin çizgili denizci stil bir çanta veya çizgili espadrillerle yazlık kombinasyonlarınıza ekstra bir şıklık katabilirsiniz.