Hayatınızın en özenli günlerinden biri geldi çattı!
O gece kıskanılmaya hazır mısınız? Mezuniyet gecesi fotoğraflarınızı bizimle paylaşabileceğinizi de unutmayın!

26907 - Mezuniyet Gecesinde Nasıl Giyinmeli?
Kıyafetleriniz rahatlığınızı kısıtlamasın
Şifon, ipek, tül gibi uçuşan kumaşlar seçerek hem bir prenses gibi görünebilir, hem de rahat hareket ederek doya doya eğlenebilirsiniz.

26909 - Mezuniyet Gecesinde Nasıl Giyinmeli?
Doğru dekolte kullanın
Liseden mezun olacak genç güzeller için sırt dekoltesinin son derece zarif durduğunu hatırlatalım. Omuz dekoltesi de mezuniyet kıyafetlerine yalın bir şıklık katıyor. İri göğüslere sahipseniz, göğüs dekoltesinde asimetrik kesim kullanarak gözü yanıltabilirsiniz. Kısa boylular ve kilolular tek parça elbiseler seçmeli, kalın bacaklılar yırtmaçtan kaçınmalılar.

26908 - Mezuniyet Gecesinde Nasıl Giyinmeli?
Siyah kıyafetten kaçının
Ünlü modacılar “O gece siyahtan kaçının!” diyorlar. Bu sezon moda olan neon ve pastel renkler bu gece için ideal. Esmer tenler parlak, açık tenler ise pastel renkleri tercih etmeli. Özellikle buğday tenliler yeşilin tüm tonlarını rahatlıkla kullanabilirler.

26914 - Mezuniyet Gecesinde Nasıl Giyinmeli?
Zarif aksesuarlar
Aksesuarda abartıdan kaçınmalısınız. Romantizmin ve vintage'ın ön planda olduğu bu sezon, çiçekli aksesuarlarla kıyafetinize zarafet katabilir, minik taşlı bir küpe kullanabilirsiniz.

Bu sene tanrıça taçları da çok seviliyor. Metalik renklerde ince zincir ve taşlarla süslü bir taç kullanabilirsiniz.

26910 - Mezuniyet Gecesinde Nasıl Giyinmeli?
Gösterişli ayakkabılar
Kıyafetlerde sadelikten yana olurken, ayakkabıda taşlı modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Kıyafetinizin rengine uyumlu dore ya da lame ayakkabılar da tercih edebilirsiniz.

26916 - Mezuniyet Gecesinde Nasıl Giyinmeli?
Bir de tavsiyemiz çok komplike topuzlar ya da çok düz saçlar tercih etmemeniz... Çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde dağılacak ve canınızı sıkacaktır.