Moda herkesin her sorununu elbette düşünüyor! Minyon bir fizik çoğu zaman -erkeklere karşı- çekici bir avantaj olsa da bacak boyunuzu uzun gösterebileceğiniz öneriler de mevcut!

14810 - Bacak Boyumuzu Modayla Uzatıyoruz!
Tek tip renkler
Bu sizi hem daha ince, hem de daha zayıf gösterir.

14811 - Bacak Boyumuzu Modayla Uzatıyoruz!
Uzun elbise ve etekler
Trendler sizin yanınızda! Ayak bileğine kadar inen etek ve elbise modellerini tercih edebilir, bunları kısa ceketlerle kombinleyebilirsiniz.

14812 - Bacak Boyumuzu Modayla Uzatıyoruz!
Robadan elbiseler
Dar bir göğüs kesiminden sonra eteği düz bir şekilde aşağı inen elbiseler özellikle gece organizasyonları için çarpıcı bir tercih olacak. Topuklu ayakkabılarla da bacak larınızı hem daha ince, hem de daha uzun gösterebilirsiniz. Tadını çıkarın!

Çok katlı elbiseler tercih etmeyin.

14813 - Bacak Boyumuzu Modayla Uzatıyoruz!
Yüksek bel
İşte trend dostu bir öneri daha… Yüksek bel etek ve pantolonları gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Üstünüz için açık, altınız için koyu tonlar giyin.

14814 - Bacak Boyumuzu Modayla Uzatıyoruz!
Çizgiler
Yatay çizgili, değil dik çizgili kıyafetleri tercih etmeyin.

14815 - Bacak Boyumuzu Modayla Uzatıyoruz!
Kemerler
Bel kısmına takacağınız bir kemerle bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu Kim Kardashian'ın da taktiklerinden bir tanesi!

14816 - Bacak Boyumuzu Modayla Uzatıyoruz!
Topuklu ayakkabılar
İşte garantili bir uzun görünme sırrı! Eğer minilerden hoşalnmıyorsanız tıpkı Donna Karan gibi diz altında kalem bir eteği topuklu ayakkabılarla kombinleyerek ince, uzun ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.