Bu sene podyumlarda göğüsler, kapalı yakaların altına saklandı. Tasarımcıların 2012 yaz sezonu için sırt dekoltesini tercih ettiler, bu harika bir haber!

27431 - Sırt Dekoltesiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler
Spor kesimli kıyafetlerde bile kesikli dekoltelere rastladık. Bu yüzden gardıropları hazırlamanın tam zamanıdır!

27427 - Sırt Dekoltesiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler
Nasıl giymeli?
Çekici ve baştan çıkarıcı olmak istiyorsanız, sırt dekoltesi doğru bir tercih. Dekolteniz başlı başına görsel bir şölen yaratmaya yettiği için, aksesuar konusunda abartmanıza hiç gerek yok. Zarif topuklu bir ayakkabı ve clutch bir çanta kıyafetinizi tamamlamanız için yeterli.

27428 - Sırt Dekoltesiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler
Kimler giymeli?
Tabii sırt dekoltesi başta en çok düz ve pürüzsüz sırtı olanlara, bir de geniş omuzlulara yakışıyor. Üzgünüz, fakat bu trend pek sütyen takmak zorunda olanlara göre değil. Özellikle abiye kıyafetlerde kesinlikle sütyeninizin görülmemesi gerekiyor. Yine de yapışkanlı sutyenlerle size uygun olup olmadığını bir deneyebilirsiniz.

27429 - Sırt Dekoltesiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler
Nerede ve ne zaman giymeli?
Özellikle gala, davet, mezuniyet, düğün gibi bakışları üzerinizde toplamak istediğiniz günler için ideal bir seçim diyebiliriz. Yalnız bunun için uygun sezonu mutlaka beklemek gerek; ne de olsa kıyafetinizin en çarpıcı kısmını ceketle kapatmak istemezsiniz.

27430 - Sırt Dekoltesiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler
Hangi ünlüler giyiyor?
Liv Tyler, Rihanna, Scarlett Johansson, Claire Danes ve Bar Refaeli sırt dekoltesinden vazgeçemeyenler arasında yer alıyorlar.