Ve yorucu bir haftanın ardından yine neşeli haber: Hafta sonu geldi!

Planları yaptıktan sonra neler giyeceğinizi seçelim mi? Önce önerilere göz atıyoruz, sonra da gardırobumuza... Belki de unuttuğumuz kıyafetlerden muhteşem bir kombinasyon yaratabiliriz!

27506 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Sinema
Çizgilerle birlikte ekoseler de bu sene trendler arasında! Böyle bir gömleğiniz mutlaka olmalı. Bu sezon devam eden boyfriend kesimleri seviyorsanız erkek reyonundan bedeninize uygun bir gömlek de seçebilirsiniz. Çok seksi görünüyor!

27507 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Kafe
Yüksek bel etekler ve tüller bir arada tek kelimeyle harika görünüyor. Özellikle şu sıralar mezuniyet heyecanı yaşayan genç hanımlarımıza zarif bir kombinasyon çok yakışacak.

27508 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Sevgili
Bizim gibi casual (günlük) giyimden hoşlanıyorsanız tezat bir şıklık yaratın, her zaman söyledğimiz gibi uzun-kısa kombinasyonunu kullanın. Kot etekler ve şortlar bu iş için harika!

27509 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Alışveriş
Maksi etekleri de deneyebilirsiniz. Bu modellere karşı önyargılarınızı yıkın. Çok kilolu değilseniz size de yakışacak uzun bir etek vardır. Hatta bu hafta sonu bir alışveriş merkezinde o etekle tanışabilirsiniz! Renkli modelleri tercih edin.

27511 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Eğlence
Bir jean gömlekle yapamayacağınız şey yok! İsterseniz yine bir jean pantolonla, isterseniz bir etekle tamamlayın. Dizaltında biten pilili etekleri bu sezon her yerde görüyoruz. Sevdiğiniz her renk jean kumaşına yakışacaktır.

27512 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Akşam yemeği
Fırfırlar ve kalem etekler akşam seçkin bir yerde yemek yiyecekler için seçtiğimiz iki parça. Renklerde neon gibi iddialı tonları, ya da klasik çizgide onaylı şıklık siyah-beyaz kombinasyonunu deneyebilirsiniz.

27513 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Şarap
Blazer ceketler akşam şıklığı için kusursuz seçim! Her şeyin üzerine bir ceket giyerek daha sofistike bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bilekte kıvrılmış ya da kesilmiş pantolonlar eski jeanlerinize yeni bir görünüm kazandırmak için pratik bir yöntem olacak.

27514 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Parti
Ceket mutlaka sıkıcı renklerde olmak zorunda değil! Sezon trendlerinden çiçekli, neon, çizgili ya da pastel tonlarda bir ceket giyebilirsiniz.

27515 - Bu Hafta Sonu Neler Giysek?
Davet
Vücudunuzu saran bir bant elbise de akşam şıklığı için en güzel alternatiflerden... Mini modelleri klüpler, dizaltı modelleri oteller için tercih edebilirsiniz.