Gardırobunuz bir mağaza kadar zengin olsa da içindeki hiçbir şeyin size yetmediğini biliyoruz. Madem elimizdekilerle yetinmeyi asla öğrenemeyeceğiz, neden para harcayalım?

18437 - 0 Lira Harcayarak Daha Çok Kıyafet
Şu an gardırobunuzda olanları daha farklı şekillerde kullanarak nar gibi çoğalan görünmez raflara sahip olabilirsiniz!

Örnek verelim:

24676 - 0 Lira Harcayarak Daha Çok Kıyafet
Yaptığımız onca haberden sonra bir blazer aldınız değil mi? Ya da en azından bir jean ceketiniz vardır. İpek ya da saten kombinezonunuzun üzerine bunlardan birini giyin ve gecelere akın! Şık bir dantel ve kaliteli dikişlerle podyumdan çıkmışsınız gibi görüneceksiniz.

24677 - 0 Lira Harcayarak Daha Çok Kıyafet
Sezon trendi bir maksi eteği biraz daha yukarıya doğru çekmeye ne dersiniz? İşte straplez bie elbiseniz oldu! Üzerine ince bir hırka giyerek tam bu havalara uygun şık bir kombinasyon yaratabilirsiniz.

24678 - 0 Lira Harcayarak Daha Çok Kıyafet
Astar nasıl giyilir? Hayır eteğin içine değil, bizzat etek olarak giyilir!
Hepimizin çok şık bir astarı vardır. Eğer iç göstermeyecek kadar inceyse içine bir astar daha giyebilirsiniz. Özellikle uçuşan kumaştan bir astar harika bir etek olur. Lastik kısmında kötü dikiş görüntileri varsa kemerle kapatın.

24679 - 0 Lira Harcayarak Daha Çok Kıyafet
Çok sevdiğiniz, fakat uzun süredir kısa geldiği için giyemediğiniz elbiseyi bir bluza dönüştürün. İster başka bir etekle, ister jean pantolonla giyin.

24680 - 0 Lira Harcayarak Daha Çok Kıyafet
Bikini üstünüzü seksi bir sütyene döndürmeye ne dersiniz? Geniş yakalı ya da düşük omuzlu bir bluzun içine bikini üstü giyebilirsiniz. Hatta tezat renklerde bir kombinasyon yaratarak çılgın bir tarz yakalayabilirsiniz.

24681 - 0 Lira Harcayarak Daha Çok Kıyafet
Pijamalar bahar trendlerinin en çok öne çıkanlarından oldu. Hem de sokaklarda! Madem bir pijama podyumda bile giyilebiliyor, neden para harcayalım? Canlı renklerde gömlek kesimli pijamanızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.