2012042moda01 - Cute Circuit'ten Aurora LED Elbise
Dünyaca ünlü İsveçli saat markası Breitling’in ev sahipliğini yaptığı bir opera gösterisi için özel olarak tasarlanan Aurora LED elbise; haute couture’ün en güzel örneklerinden birini oluşturuyor.

cutecircuit2 - Cute Circuit'ten Aurora LED Elbise
1000 adet Swarovski kristalle kaplanan elbise, aynı zamanda usta ellerden çıkan özel tasarımıyla lüksün dokunuşunu hissettiriyor.

CuteCircuit Aurora LED Dress 1 - Cute Circuit'ten Aurora LED Elbise
Aurora elbise, ipek tafta ve şifon kumaştan üretilmiş. LED teknolojisi de renklerin sınırsız alaşımından, kuzey ışıklarının sonsuz yansımalarına kadar birbirinden değişik desenler ortaya çıkarıyor.

CuteCircuit Aurora LED Dress 2 - Cute Circuit'ten Aurora LED Elbise
Cute Circuit tasarımcıları bu elbiseyi tasarlarken, Roman Tanrıçası Aurora Borealis yani kuzey ışıklarından ilham aldıklarını söylüyorlar. İlk defa sahnede bir opera sanatçısının üzerinde görülen bu elbise, izleyicileri büyüleyici ışıltısıyla âdeta soluksuz bıraktı.

cute circuit aurora led dress 3 537x402 - Cute Circuit'ten Aurora LED Elbise
Aurora LED elbise özel istek dışında üretilmese de, birçok kadın şimdiden bu çekici kıyafete sahip olmayı arzulamakta. Çok özel müşterilerinin siparişlerini tamamlayacak olan firma, elbisenin fiyatının çok büyük rakamlarla ifade edilebileceğini de belirtiyor.