28593 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Kombinasyonunuzu tamamlamak için aksesuarların ne kadar önemli olduğunu her fırsatta hatırlatıyoruz. Türk kadını özellikle nasıl kemer kullanması gerektiği konusunda çok fazla bilgi sahibi değil. Bu yüzden işi uzmanlarından öğrenmekte yarar var.

Belki de evdeki kemerlerinizin ne kadar şık olduğunun farkında değilsinizdir!

28594 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Metalik
Her renk elbiseye bir tane metalik kemer yeter. Gümüşten vazgeçin, altın ve bakır tonlarında bir kemer kullanın. Metal ışıltılı bir kemeri ayakkabılarınızla da kombinlemek zorunda değilsiniz. Fakat doku uyumuna dikkat! Mesela örgü bir ayakkabıyla deri bir kemer takmamalısınız.

28595 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Marka: ASOS
Benzerleri: Bershka, Vero Moda

28596 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Geniş
Kum saati görünümü elde etmek için geniş ya da korse görünümlü bir kemerinizin olması yeterlidir. İki sade parça arasında süslü ve gösterişli bir geçiş yaratabilirsiniz. Üstelik hiç ilgisi olmayan alt ve üst kıyafetleriniz bir kemerle bir araya gelebilir.

28597 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Marka: Yves Saint Laurent
Benzerleri: Zara, İpekyol

28598 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Gece şıklığı
Bu sezon her yerde bol bol parlak taşlar kullanılıyor. Böyle bir kemeriniz mutlaka olmalı. Özellikle düz ve hareketlendirmek istediğiniz gece elbiseleriniz için ince ve bol ayrıntılı bir kemer kullanabilirsiniz. Herhangi bir çantayı elbisenize uydurmak için kemerlerin gücünden yararlanın.

28599 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Marka: MSGM
Benzerleri: Accessorize

28600 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Renkli
Renkli bir kemerle anında sofistike bir görünüm kazanırsınız. Kıyafetinizdeki ayrıntıları ön plana çıkarmak için kemer kullanın. Çok canlı bir renk tercih ediyorsanız iri kemer tokalarından uzak durun.

28601 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Marka: Madewell
Benzerleri:Pull&Bear, Assortie

28602 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Günlük
Böyle bir kemere her zaman ihtiyacınız olacaktır. Bir kemer kullanarak kendinize seksi bir drape bile yaratabilirsiniz. Temel renklerde ve sade kemerleriniz mutlaka olmalı.


28603 - Bir Kemerle Stilinizi Yenileyelim!
Marka: Zara