Matraş, modada eğlencenin dozunu artırmak için bu yaz kanvas çantalarla geometrik oyunlar oynuyor.
Çizgili ve yuvarlak desenli Matraşlar, kadınların giyim stiline anında enerji katıyor. Çantalar üzerindeki metal aksesuar detaylar ise ışıltılı ve zengin bir gündüz şıklığı veriyor. Geometrik desenler, renk bloklarına destek olmak ya da minimal görünümü canlandırmak için çok ideal.
Sadelikten yana olanları da düşünen Matraş, beyaz ve lacivert kanvas çantalarıyla da bu yaz seçkin gardıroplarda yer almayı garantiliyor.

Farklılık peşindeki stil ustaları bu yaz Matraş’ın geometrik oyunlarıyla şaşırıyor. Modada eğlencenin dozunu artırmak isteyen Matraş, bu yaz kanvas çantalarıyla geometrik oyunlar oynuyor. Çizgili ve yuvarlak desenli Matraşlar, kadınların giyim stiline anında enerji katıyor. Çantalar üzerindeki sarı metal aksesuar detayları ise ışıltılı ve zengin bir gündüz şıklığı veriyor. Geometrik desenler, renk bloklarına destek olmak ya da minimal görünümü canlandırmak için çok idealken; Matraş sadelikten yana olanlara ise beyaz ve lacivert kanvas çantalarını öneriyor.
Matraş, şıklığın ayrılmaz parçası olan deri giysi, ayakkabı ve aksesuarlara sahip olmayı isteyen herkesi, mağazalarına ve matras.com adresindeki sanal mağazasına davet ediyor.

28038d1341227700 matras modada eglencenin dozunu artiriyor cantada geometrik oyunlar 1jpg - Çantada Geometrik Oyunlar

28039d1341227700 matras modada eglencenin dozunu artiriyor cantada geometrik oyunlar 2jpg - Çantada Geometrik Oyunlar