Kışlık kıyafetleri paketleyip gardırobun derinliklerine göndermenin vakti geldi. Hala yaz için alışverişe çıkmadıysanız bu yazın en favori beş görünümüne göz atın ve alışveriş listenizi yeni trendlerle güncellemeyi unutmayın!


123nts0 - Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken 5 TrendÜçlü Etki
Şal desenli bir tişört hırpalanmış jean ve bir çift renkli stiletto. Bu yaz üniformanız olacak bu kombin fazla çaba harcamadan şık olmanızı sağlayacak. Pantolonunuzun paçalarını kıvırmak ise trend anahtarınız.


syvzh0 - Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken 5 Trend


Uçuş Uçuş
Yazın en favori parçası uçuşan elbiseler “Sabah ne giysem?” derdinden muzdarip olanlar için kurtarıcı parça niteliği taşıyor. Bu sezon asimetrik kesimleriyle dikkat çeken şifon elbiseleri etnik detaylara sahip kemerlerle süslemek çok moda. Belinize takacağınız kemerler sizi daha ince gösterirken 50’lerin kıvrımlı hatlarına kavuşmanızı sağlayacak. Bir taşla iki kuş!


af9g28 - Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken 5 Trend
Mevsimleri karıştırın
Serin yaz akşamlarını denim şortunuzun üzerine erkek arkadaşınızın size birkaç beden büyük gelen kazağını geçirerek ısıtmaya ne dersiniz? Şort ve XL kazak ikilisi bu yaz hiç olmadığı kadar moda. Şortunuzu ne kadar kısa kazağınızı ne kadar bol tutarsanız o kadar trendi görüneceğinizi de hatırlatalım!


2hd4eh1 - Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken 5 TrendAstar Farkı
Biri bize yazlık elbiselerin altına uzun astarlar giymenin moda olacağını söyleseydi güler geçerdik. Ancak moda yine bizimle dalga geçiyor. Süslü parti elbisenizin altına giyeceğiniz dantel bir astarla harika bir hafta sonu görünümü yakalayabilirsiniz. Kesinlikle denemeye değer.
2n80761 - Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken 5 Trend
Pijama Partisi
En seksi pijamalarınızla sokağa çıkmaya hazır mısınız? Yazın en rahat trendi pijamaları önce Hollywood ünlülerinin üzerinde gördük. Gözümüz alıştıkça gardırobumuza girmeye hak kazanan pijama kıyafetler partiler ve kokteyller için iyi bir seçim. İşe ya da okula giymek içinse bir kez daha düşünün.