80’li yıllara damgasını vuranvirgulll - Kısa Üst Modası Madonna ve Janet Jackson’ın vazgeçilmezlerinden olan kısa üstlervirgulll - Kısa Üst Modası modanın kendini 20 yılda bir tekrar etmesi ile yeniden bizlerle…Core cutouts denilen kıyafetinizin bir bölümünde kesikler bulunan bir moda akımından Bare Midriffs dediğimiz çıplak diyafram akımına hızlı bir geçiş yapıyoruz bu sezon. 2012 İlkbahar Yaz sezonunda Dolce Gabbana’dan Chanel’e Prada ve Versace’ye kadar daha birçok defilenin modellerinde bu kısa üstler vardı. E doğal olarak modanın erbapları diyebileceğimiz Hollywood Kadınları da sezonun önde gelen görüntüsüne karşı koyamadılar. Ve bu akımın hayatımıza girişini hızlandırdılar.1980'ler...Tabi birde giydiğiniz diğer parçalarla doğru kombinlemeniz gerekiyor kısa üstleri. Her şey tamam olduğu halde yanlış bir kombinle şık değil komik bir görüntüye sahip olmak da var işin içinde. Neyse ki bu durumda Hollywood’un stil sahibi kadınları bize yardımcı oluyorlar ve kısa üstleri nasılvirgulll - Kısa Üst Modası neredevirgulll - Kısa Üst Modası ne ile giyeceğimiz hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyorlar.Nasıl ki her kıyafetin farklı bir tarzda olanı bulunuyorsavirgulll - Kısa Üst Modası kısa üstlerde de aynı kural geçerli. Kimi üstler göğüs altında bitip karın bölgenizi tamamıyla ortaya çıkarırken kimisi ise yüksek belli kıyafetler ile giyilip yalnızca bir açıklıkmış gibi duruyor. Bazı kadınlar yalnızca teninde bir açıklık varmış gibi duranları tercih ederken diğerleri seçimini cesur bir biçimde çıplak tenden yana yapıyor.

Pekivirgulll - Kısa Üst Modası nasıl giyebilirim?Yüksek bel modası da geri döndü biliyorsunuz ki. Yüksek bel havuç kesim ile birleşti ve bizde bu pantolonları çok sevdik. Kısa üstünüzü yüksek bel havuç kesim pantolonunuz ve yüksek topuklu ayakkabılarınız ile giyip oldukça şık görünebilirsiniz.Yine bu yıl çok moda olanvirgulll - Kısa Üst Modası ayak bileklerine uzanan maksi etekler ile de kullanabilirsiniz kısa üstünüzü… Üstelik kullanacağınız büyük boyvirgulll - Kısa Üst Modası uzun zincirli kolyeleriniz ve şapkalarınız ile de hippi şıklık elde edebilirsiniz.

Ep7rj - Kısa Üst Modası

e7D9j - Kısa Üst ModasıXLRhd - Kısa Üst Modası 1mAN0 - Kısa Üst ModasıcYPhu - Kısa Üst Modası i5dKl - Kısa Üst ModasıqLBDC - Kısa Üst Modası OesSO - Kısa Üst Modası7NB3g - Kısa Üst Modası s1f2F - Kısa Üst ModasıwEEwn - Kısa Üst Modası TAPLU - Kısa Üst ModasıZ6ORF - Kısa Üst Modası u1QN2 - Kısa Üst ModasısDbdI - Kısa Üst Modası 2kg3v - Kısa Üst Modası