Michelle Williams Louis Vuitton red dress 2012 Oscars - Mercan Yaz Sezonuna Damgasını Vurdu2012 yaz sezonu bir hayli renkli geçeceğe benziyor. Canlı renklerin en fosforlu ve neon hallerini kıyafetlerimizden aksesuarlarımıza kadar her yerde göreceğiz.
Bu renkler arasında kimi renklervirgulll - Mercan Yaz Sezonuna Damgasını Vurdu diğerlerini solluyor ve resmen atağa geçiyor. Tam anlamıyla sezona damgasını vuran mercan rengi de hemen hemen her yerde içimizi açıyor.


Mercan renk modasıvirgulll - Mercan Yaz Sezonuna Damgasını Vurdu sırf kıyafetlerde değil; aksesuarlarda da kendini gösteriyor. Ayakkabı ve çanta da mercan rengin ağırlığını fazlasıyla hissedeceksiniz. Aynı zamanda rengarenk ojelerinizin arasına bir tane de mercan tonunda oje eklemeyi unutmayın.
Mercanvirgulll - Mercan Yaz Sezonuna Damgasını Vurdu içinde biraz kırmızıvirgulll - Mercan Yaz Sezonuna Damgasını Vurdu biraz pembe ve biraz turuncu rengi barındırıyor ve bu sımsıcak renklerin ortasında yine sıcacık bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Biz de onun cazibesine yaz boyunca kapılıyoruz.