31877 - Trend Alarmı: Kadife
Sonbaharın coşkulu ve canlı havasına birebir uyan kadifeler, Gucci'den Ralph Lauren'e en büyük moda evlerinin tasarımlarıyla geri dönüyor. Kadife, drape elbise, tulum ve ceketler gibi ayakkabıları da sarıyor.

31862 - Trend Alarmı: Kadife
Sonbahar en çok değişen sezonun renklerinden ibaret. Tabii söz konusu sonbahar renkleri olunca, kan kırmızısı, kraliyet mavisi, orman yeşili, patlıcan moru gibi renkler tasarımcıların 2012 Sonbahar defilelerine taşınıyor.

31863 - Trend Alarmı: Kadife
Siyah kadifeler, onca gösterişli tonun arasında bile klasik şık çizgisiyle köne çıkmayı başarıyor.

31864 - Trend Alarmı: Kadife
L’Wren Scott ve Rebecca Taylor gibi dev tasarımcılar, kullandıkları kesimlerle kadifelere 1920'lere ait bir dokunuş ekliyorlar.

31865 - Trend Alarmı: Kadife
Kadifelerde görmeye alışık olduğumuz sofistike uzun elbiselerin yanı sıra bu yıl daha eğlenceli diz üstü elbiseler de dikkat çekiyor.

31866 - Trend Alarmı: Kadife
Tasarımcılar, maskülen hava taşıyan takımları da es geçmiyorlar ve ceket ve pantolon takımlların üzerinde 21. yüzyılın modernliğiyle 20'leri ve 70'leri harmanlıyorlar.

31867 - Trend Alarmı: Kadife
Kadife pantolonlar ipek gömleklerle, kadife ceketleri jean veya kalem eteklerle kombinleyerek kolayca şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

31868 - Trend Alarmı: Kadife
Erkekleri de unutmayalım! Bu sezon, Gucci, Burberry ve Dolce&Gabbana, erkekler için günlük kullanabilecekleri göz alıcı şıklıkta kadife ceket ve pantolonlar tasarladılar.