Her sezon yeni trendlere göz atıp size yakışan kıyafetlerle gardırobunuzu güncellemenizi tabii ki tavsiye ediyoruz, fakat tasarrufu da unutmamak gerek. Özellikle 2012 sonbaharı için... Çünkü yazlık trendlerin hiçbir yere gittiği yok.

En sevdiğiniz yazlık kıyafetlerinizi sonbaharda da giymeniz için ünlü stilistin bazı önerileri var.

Haber: ELLE

31211 - Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Giyilir?
Beyaz yazlık elbisenizin içine dar bir balıkçı yaka bluz giyebilirsiniz. Kumaşının ince olmasına dikkat eder. Düz renk değil, desenli ve ayrıntılı parçaları tercih edin.

31212 - Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Giyilir?
Salaş yazlık elbisenizi salaş yeleklerle birlikte giyebilirsiniz. Bu sofistike bir etki yaratır. Uzun boylulara tavsiye ediyoruz.
31213 - Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Giyilir?
Böyle bir yazlık bluz kışın da kurtarıcı olacaktır. Ceketlerle ya da içine gömlekler giyerek serin rüzgarlara hazırlıklı hale gelebilirsiniz.

31214 - Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Giyilir?
Ayakkabı içine renkli çorap, 2012 boyunca tasarımcıların podyumda yer verdiği, fakat sokak modasına pek yansımayan bir stil denemesi oldu. Gelecek sezon neon renklerin etkisi devam edecek, bu kombinasyona bir şans verebilirsiniz.

31215 - Yazlık Kıyafetler Sonbaharda Nasıl Giyilir?
Şortlar ve taytlar birlikte mucize kombinasyonlar yaratabiliyolar. Altınızda tayt ve şort varken üzerinize dökümlü ve salaş parçalar giymeyi unutmayın.